خانه گردشگری هتل زیبای کانادایی در تسخیر ارواح

هتل زیبای کانادایی در تسخیر ارواح

۲
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
هتل زیبا و مجلل بنف اسپرینگزیک، هتلی زیبا و یک منظره‌ چشم‌نواز در دل طبیعت که سایه‌ سنگین ارواح بر تاریخ و پیشینه‌اش سنگینی می‌کند.
هتل بنف اسپرینگز

بی‌شک یکی از جذاب و شیک‌ترین جاذبه‌های گردشگری کشور کانادا را باید بنای زیبا و مجلل هتل بنف اسپرینگز یا هتل فِرمونت بنف اسپرینگز دانست که در شهر زیبا و کوهستانی بنف واقع شده است. اما همچون هر مقصد دیگر دنیای گردشگری وحشت، این هتل هم با سایه‌های دنیای ترس احاطه شده است. با مجله دلتا در معرفی این هتل منحصربه‌فرد همراه باشید.

هتل بنف اسپرینگز

این هتل کجاست؟

شهر بنف منطقه‌ای توریستی است که در پارک ملی بنف در ایالت آلبرتا و در محاصره‌ کوهستان راکی قرار گرفته است و به دلیل همین ویژگی‌ها، مقصد گردشگری ایده‌آلی برای هزاران گردشگر و البته ورزشکاران مشتاق اروپایی است که هر ساله به این منطقه سفر می‌کنند. اما این هتل زیبا نیز همچون بسیاری دیگر از هتل‌های قدیمی داستان‌های خاص خود را دارد که با طعمی از ترس و وحشت آمیخته و آن را به جاذبه‌ای ایده‌آل در دنیای گردشگری وحشت تبدیل کرده‌اند.

هتل فِرمونت بنف اسپرینگز

داستان این هتل چیست؟

هتل بنف اسپرینگز در ابتدا به صورت یک سازه‌ چوبی و در سال ۱۸۸۸ احداث شد. مردی به نام «ویلیام ون هورن» مشخص کرد که این منطقه بهترین مکان برای احداث این هتل است، چرا که به دلیل ویژگی‌های چشمگیرش می‌توانست بازدیدکنندگان بسیاری را جذب خود کند.

واقعیت این است که به لطف مناظر زیبای کوهستانی، فعالیت‌های مفرح ورزشی و البته چشمه‌های آب گرم طبیعی که در این ناحیه وجود دارند، بنف از پتانسیلی بالا برای تبدیل شدن به شهری توریستی بهره می‌برد. اما اکنون این مکان تسخیر شده، جزئی از تورهای گردشگری ارواح نیز شده است.

ایالت آلبرتای کانادا

در سال ۱۹۲۶ این هتل دچار یک سانحه‌ آتش سوزی شد و بنای چوبی آن در جریان این آتش سوزی به طور کامل تخریب شد. به همین دلیل مالکان تصمیم گرفتند تا بار دیگر و با استفاده از مصالحی مناسب‌تر این سازه را بازسازی کنند. این گونه بود که عملیات احداث ساختمان جدید هتل آغاز شد و این بار به جای بنایی چوبی، شاهد ساخت قلعه‌ای سنگی بودیم که با دیوارهای قطوری از سنگ خالص ساخته شده و دارای برج‌های بلند و باشکوه بود. این هتل سنگی به دلیل ظاهر باشکوهش اکنون نامی جدید داشت، قلعه‌ راکی.

قلعه‌ راکی

مدت‌ها است یک اتاق به خصوص در هتل بنف استپرینگز فعلی نیز برای سالیان متوالی در تسخیر ارواح و اشباح است. اتاق ۸۷۳ گذشته‌ای خونین دارد، چرا که یک خانواده یعنی پدر و مادر و دختر کوچک‌شان در این اتاق به قتل رسیدند. بعد از پایان تحقیقات پلیس، خدمه برای تمیز کردن اتاق آمدند ولی شاهد اتفاقی عجیب بودند. گفته می‌شود اثر انگشت دختر کوچولو که روی آیینه بوده، به هیچ عنوان پاک نشده و همچنان روی آیینه این اتاق باقی مانده است. به دلیل وقوع این پدیده‌ی عجیب و غیر قابل توضیح، مدیریت هتل دستور بسته شدن این اتاق را داد. اگرچه بسیاری از گردشگران ادعا می‌کنند روح این خانواده را حین گشت و گذار در مناطق اطراف این اتاق مشاهده کرده‌اند.

هتل تسخیر شده

مرگ دیگری نیز در این هتل اتفاق افتاده که باز هم داستان تسخیرشدگی این هتل را قوت بیشتری بخشیده است. حادثه این بار با مرگ نوعروسی جوان در ارتباط است، عروس جوانی که در حال پایین آمدن از پله‌ها پایش به لباس گیر کرده و از پلکان سقوط می‌کند و کشته می‌شود. مدت کوتاهی بعد از این تصادف تلخ، بسیاری ادعا کردند که روح زن جوان را حین پایین آمدن از پله‌ها مشاهده کرده‌اند. در ادامه این وقایع، روح او کم کم در نقاط دیگری از هتل نیز مشاهده شد.

هتل تسخیر شده2

بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

موزه ای به خوشمزگی شکلات

در بعضی از کشورها هم خوراکی‌های خوشمزه و منحصربه‌فرد را در قالب یک نمایشگاه و یا حتی موزه …