محله گردی

قیمت مسکن در آجودانیه

۱۹
3
زمان مطالعه: 2 دقیقه
با موقعیت‎های خرید آپارتمان در آجودانیه بیشتر آشنا شوید.
قیمت مسکن در آجودانیه

یکی از نیازهای اولیه و اصلی هر انسان برای زندگی، داشتن خانه است. خانه‎ای آرام و توام با امنیت که بتواند نیازهای انسان را رفع کند. از این رو خرید آپارتمان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و برای بهترین انتخاب توجه به اطلاعاتی در مورد قیمت مسکن و  شرایط ملک مورد نظر خیلی مهم است.

خرید آپارتمان در آجودانیه و سایر محلات زیبا و اصیل منطقه ۱ تهران می‎تواند یکی از انتخاب‎های درست و عقلانی زندگی هر فرد باشد. آجودانیه یکی از محله‎های مرفه‎نشین است که در شمال شرقی پایتخت، در محدوده‎ی شمیرانات واقع شده است.

قدمت آجودانیه:

قدمت این محله به زمان‎های بسیار دور برمی‎گردد و بر اساس برخی از منابع در ابتدا به آقا رضاخان اقبال السلطنه، وزیر قورخانه ناصرالدین شاه قاجار تعلق داشته که خود، آجودان مخصوص شاه بوده است و سپس با کسب مقام و منصب بالاتر و خرید زمین‎های این محدوده توسط وی، این منطقه به نام آجودانیه معروف شده است.

موقعیت جغرافیایی و قیمت مسکن در آجودانیه :

اگر بخواهیم از ویژگی‎های خاص این محله صحبت کنیم، می‎توانیم به مواردی مانند آب‎وهوای بسیار مطبوع و امکانات شهری و رفاهی بالای آن اشاره کنیم. این منطقه یکی از محلات خوش آب‎وهوای پایتخت است که  از شمال به رشته‎کوه البرز، از غرب به رودخانه درکه، از جنوب به بزرگراه‌های شهید چمران و آیت‌الله صدر و از شرق به جاده لشکرک و پارک جنگلی قوچک محدود می‌شود.

اما شاید برای شما نیز مانند سایر خریداران آپارتمان، دانستن قیمت خانه در این محله از سایر اطلاعات آن از اولویت بیشتری برخوردار باشد، از این رو می‎توانید با تماشای املاک پیشنهادی در این گزارش از ویژگی‌ها‎، قیمت مسکن در آجودانیه  و شرایط خرید خانه در این محدوده آگاه شوید.

مراکز خرید:

خیابان آجودانیه نیز همچون سایر محله‎های دیگر تهران دارای مراکز تجاری و تفریحی خوبی است که از مهم‎ترین آن‎ها می‎توان به مجتمع تجاری عرش اشاره کرد. این مجتمع ۸ طبقه‎ای دارای امکاناتی مانند رستوران، تالار پذیرایی، هایپرمارکت، شهربازی و… است.

برای جست‎وجوی املاک و مشاهده قیمت مسکن در آجودانیه  ایــــنجــــا را کلیک کنید.

بیشتر ببینید در دسته بندی نشده

همچنین بخوانید

محاسبه مهریه به نرخ روز

قانون‌گذار برای محاسبه‌ کردن مهریه یک فرمولی را تعیین کرده است. این فرمول عبارت‌ است از مت…