خانه گزارش های ملکی خرید خانه در تهران فقط با 100میلیون!

خرید خانه در تهران فقط با 100میلیون!

۰
0
با بالا رفتن قیمت مسکن، یافتن آپارتمان ارزان و مناسب با بودجه و قدرت خرید خانوار دشوار شده است اما نه ناممکن.
قیمت-مسکن-در-جنوب-تهران

در جنوب تهران می‌توان از متری ۸ میلیون تا متری ۲۷ میلیون تومان واحدهای نوساز برای خرید پیدا کرد. قیمت مسکن در جنوب تهران نیز مانند هر منطقه دیگری بسته به محله، امکانات و… متفاوت است.

به گزارش مجله دلتا قیمت واحدهای مسکونی در جنوب تهران بسته به محله، امکانات و… متفاوت است. نازی آباد، افسریه، مشیریه، شوش، آذری، منیریه، جوادیه، مولوی، یاخچی‌آباد، خانی‌آباد نو، منیریه و… از جمله محله‌های معروف در جنوب تهران است. سال ساخت، امکانات، محله و خیابان و… در قیمت مسکن این مناطق موثر است. در ادامه قیمت مسکن برای واحدهای نوساز در محله‌های مختلف جنوب تهران شرح داده شده است.

نازی آباد

نازی آباد یکی از محله‌های مشهور در جنوب تهران است. قیمت مسکن در این محله برای واحدهای نوساز بین متری 16 تا 27میلیون تومان تغییر می‌کند. این محله از محله‌های گران قیمت جنوب تهران در حوزه مسکن محسوب می‌شود. به گفته یک کارشناس مشاور املاک در نازی‌آباد، واحدهایی که سمت هزار دستگاه قرار دارد قیمت بالاتری داشته و بین متری 24 تا 27 میلیون تومان در هر متر مربع قیمت‌گذاری می‌شود. واحدهای سمت تولایی نیز از متری 19 تا 24میلیون تومان قیمت دارد. برای خرید یک آپارتمان نوساز در نازی آباد شرقی نیز باید متری 16 تا 20 میلیون تومان هزینه کرد.

مشیریه

محله مشیریه در جنوب شرق تهران و منطقه 15 شهرداری پایتخت واقع شده است. قیمت مسکن در جنوب تهران و در این محله برای واحدهای نوساز از متری 16میلیون تومان شروع می‌شود و به متری 19 میلیون تومان نیز می‌رسد. یک واحد 70 متری نوساز در طیقه دوم یک آپارتمان در چهار راه دوم مشیریه، متری 18میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

جوادیه

به گفته یک کارشناس مشاور املاک در جوادیه قیمت واحدهای نوساز در این منطقه بین متری 12 تا 15میلیون تومان متغیر است. مثلا یک واحد 87 متری در کوچه علی مهدی متری 14 میلیون تومان قیمت‌ گذاشته شده ‌است. واحدهای قدیمی‌تر در این محله نیز از متری 7 میلیون تومان شروع می‌شود.

شوش

شوش یکی دیگر از محله‌های جنوبی تهران است. به گفته یک کارشناس مشاور املاک در این محله، قیمت مسکن در شوش بین 10 تا 14 میلیون تومان در هر متر مربع متغیر است. واحدهای سمت هرندی حدود متری 10میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. برای خرید واحدهای سمت صفاری نیز باید حدودا متری 14میلیون تومان هزینه کرد. همچنین واحدهای سمت شقاقی حدود 12 میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. البته این قیمت‌ها برای واحدهای نوساز است. یک واحد آپارتمان نوساز 70متری در خیابان 17شهریور متری 12میلیون و 500هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

آذری

آذری یک محله شلوغ و پرجمعیت در منطقه 17 شهرداری تهران است. قیمت واحدهای نوساز در محله آذری از متری 14 میلیون تومان شروع شده و تا متری 16 میلیون تومان می‎‌رسد. قیمت یک واحد 60 متری و نوساز در اقبال، متری 16 میلیون تومان اعلام شده است.

منیریه

منیریه محله‌ای است که در جنوب تهران و منطقه 11شهرداری واقع شده است. قیمت مسکن برای واحدهای نوساز این محله از متری 20 میلیون تومان شروع می‌شود و تا متری 25 میلیون تومان می‌رسد. یک واحد 118 متری و نوساز در خیابان فرهنگ متری 23 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

مولوی

یکی دیگر از محله‌های جنوب تهران که در منطقه 12 واقع شده، محله مولوی است. قیمت مسکن در این محله بین متری 8 تا 11 میلیون تومان متغیر است. قیمت یک واحد 75 متری در کریمی، متری 8 میلیون و 200هزار تومان و در کل 620 میلیون تومان اعلام شده است. این واحد نوساز و دارای امکانات کامل است.

یاخچی آباد

یاخچی آباد یکی از محله‌های جنوب غرب تهران است که در منطقه 16 شهرداری قرار گرفته است. این محله در جنوب نازی آباد واقع شده و قیمت واحدهایی که در نزدیکی نازی آباد قرار دارد، بالاتر است. قیمت مسکن در این محله بین 13 تا 20 میلیون تومان در هر متر مربع متغیر است. یک واحد آپارتمان 107 متری در کوچه پورعبدالله متری 14میلیون و 500هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

خانی آباد نو

خانی آباد نو محله‌ای در منطقه 19 شهرداری پایتخت است. قیمت واحدهای کلید نخورده در این محله از متری 17میلیون تومان شروع می‌شود. یک واحد 112متری و دو خواب در میعاد جنوبی متری 19میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. این واحد نوساز بوده و امکانات آن نیز کامل است.

امیریه

امیریه نیز محله‌ای واقع در جنوب تهران است. قیمت واحدهای نوساز در این محله بین 18 تا 25میلیون تومان در هر متر مربع متغیر است. البته قیمت مسکن فقط متاثر از سال ساخت نیست و ممکن است واحدهای قدیمی‌تر در یک محله قیمتی بیشتر از واحدهای نوساز در همان محله داشته باشد. یک واحد آپارتمان 95متری در برزگر دومیلیارد تومان قیمت گذاشته شده است.

پیشنهاد مطالعه: برای آگاهی از گزارش های ملکی بیشتر مطلب “قیمت‌های شهریوری مسکن در تهران” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

قیمت روز خانه در 2 منطقه پُرمتقاضی تهران

دو منطقه همجوار در محدوده مرکزی پایتخت به‌دلیل قیمت نسبتا مناسب آپارتمان مسکونی می‌تواند ب…