دانلود اپلیکیشن مجله دلتا
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا

خبر تازه برای بساز و بفروش‌ها

۱
0
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
گزارش‌های میدانی از بازار خرید و فروش املاک پایتخت از افزایش عرضه کلنگی‌ها در این بازار خبر می‌دهد.
املاک کلنگی

افزایش عرضه املاک کلنگی

بررسی‌های میدانی از وضعیت خرید و فروش املاک در بازار معاملات مسکن پایتخت نشان می‌دهد که در روزهای اخیر نیمه ‌شمالی پایتخت شاهد افزایش عرضه املاک کلنگی و آپارتمان‌های قدیمی‌ساز بوده است.

به گزارش مجله دلتا اگرچه طی چندماه گذشته از سال ۹۹، شرایط بازارهای مختلف دارایی و همچنین تورم عمومی منجر به عقب‌نشینی مالکان املاک کلنگی از شرکت در پروژه‌های تخریب و مشارکت شده بود؛ اما حالا به نظر می‌رسد گروهی از مالکان این املاک، با سنجش شرایط سایر بازارها خود را برای بازگشت به بازار تخریب و نوسازی آماده کرده‌اند.

برخی مشاوران املاک در مناطق شمالی پایتخت عنوان می‌کنند، مالکان املاک قدیمی‌ساز در این مناطق با استناد به این فرضیه که سرعت رشد در سایر بازارها از بازار سرمایه در مقایسه با چندماه گذشته کاهش پیدا خواهد کرد، شرایط را برای عرضه ملک خود به بازار مناسب ارزیابی کرده‌اند. از این رو به گفته برخی از فعالان بازار مسکن، حجم آپارتمان‌های کلنگی به ویژه در مناطق شمالی و میانی پایتخت افزایش پیدا کرده است.

در جدول زیر جدیدترین قیمت آپارتمان‌های قدیمی‌ساز و چندسال ساخت در تهران ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهرستان‌ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

آپارتمان-قدیمی

پیشنهاد مطالعه: برای آگاهی از گزارش های ملکی بیشتر مطلب “اثر بورس قرمزپوش بر بازار اجاره مسکن” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

کاهش معاملات در بازار مسکن

دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت…

پیشنهاد سردبیر

زیباترین برج های جهان

زیباترین برج های جهان کدامند؟

برج‌های زیادی در گوشه‌و‌کنار دنیا ساخته می‌شوند، اما بعضی از آن‌ها به‌خاطر ویژگی‌های خاص مثل ارتفاع زیاد یا طراحی و معماری جذابشان از سایر برج‌ها شهرت بیشتری دارند.

تبلیغات

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر