ثبت و جستجوی ملک
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا
خانه گزارش های ملکی آغاز پرداخت وام ودیعه مسکن

آغاز پرداخت وام ودیعه مسکن

۱
2
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
وزارت راه و شهرسازی ثبت نام‌کنندگان وام ودیعه مسکن واجد شرایط را به بانک‌های پرداخت‌کننده معرفی کرده است.
پرداخت وام ودیعه مسکن deltapayam_com
دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با اشاره به انجام ثبت نام متقاضیان واجد شرایط و پرداخت وام ودیعه مسکن توسط ۱۵ بانک، از ارائه تسهیلات آن نهایتا تا هفته آتی خبر داد.

به گزارش مجله دلتا براساس اعلام دفتر اقتصاد مسکن، هم اکنون اسامی واجدان شرایط کمک هزینه اجاره مسکن به بانک‌ها اعلام شده است و پیش‌بینی می‌شود با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام گرفته در هفته جاری یا نهایتا هفته آینده، پرداخت وام ودیعه مسکن به مستاجران واجد شرایط آغاز شود.

مطابق تصمیم اخذ شده، ۱۵ بانک از جمله بانک‌های ملت، ملی، سپه و صادرات، پرداخت این تسهیلات را برعهده خواهند گرفت و متقاضیان واجد شرایط می‌توانند با اعلام قبلی برای دریافت این تسهیلات در زمان اعلام شده به بانک‌ها مراجعه کنند. وام اجاره مسکن در تهران ۵۰ میلیون تومان، در سایر کلان‌شهرهای بالای یک میلیون نفر جمعیت از جمله مشهد، اصفهان، کرج، شیراز، تبریز، قم، اهواز و کرمانشاه ۳۰‌میلیون تومان و سایر شهرها ۱۵ میلیون تومان است. سقف تسهیلات ودیعه مسکن طبق اعلام رسمی پرداخت می‌شود مگر آنکه متقاضیان خود درخواست مبلغی پایین‌تر را داشته باشند.

وزارت راه و شهرسازی ثبت نام‌کنندگان کمک هزینه ودیعه مسکن واجد شرایط را به بانک‌های پرداخت‌کننده معرفی کرده است. بانک‌ها ظرف چند روز آینده پرداخت وام ودیعه مسکن را آغاز خواهند کرد.

پیشنهاد مطالعه: برای آگاهی از گزارش های ملکی بیشتر مطلب “قیمت مسکن در منطقه پررونق تهران” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

کاهش معاملات در بازار مسکن

دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت…

پیشنهاد سردبیر

وبگردی

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر