ثبت و جستجوی ملک
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا
خانه گزارش های ملکی آپارتمان‌های زیر یک میلیارد را در این مناطق پیدا کنید!

آپارتمان‌های زیر یک میلیارد را در این مناطق پیدا کنید!

۰
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
تازه‌ترین تحقیقات میدانی از افزایش عرضه آپارتمان‌های تا یک میلیارد تومان در بازار مسکن تابستانی خبر می‌دهد.
آگهی‌های فروش آپارتمان

با بودجه عموم خانه‌اولی‌ها که هم‌اکنون بین ۴۰۰ تا ۸۰۰ میلیون تومان است فقط در برخی مناطق تهران می‌توان به جست‌وجو برای خرید آپارتمان‌ پرداخت. نگاهی به جدیدترین آگهی‌های فروش آپارتمان در پایتخت نشان می‌دهد که عرضه آپارتمان‌های قیمت‌مناسب افزایش یافته است.

به گزارش مجله دلتا هر چند قیمت‌های پیشنهادی فروش آپارتمان‌های مسکونی در تهران تابع انتظارات تورمی برخی فروشندگان شده و عده‌ای با وجود رکود معاملاتی، بر افزایش قیمت اعلامی خود به بنگاه‌های ملکی اصرار دارند، اما با این حال قیمت‌های منصفانه نیز در بازار نایاب نشده و به ویژه در مناطق مصرفی نیمه جنوبی شهر، یافتن آپارتمان‌های متناسب با بودجه خانه‌اولی‌ها، شدنی است.

بودجه عموم خانه‌اولی‌های در حال جست‌وجو در مناطق مختلف که اغلب از یکی از انواع تسهیلات بانکی خرید مسکن نیز استفاده می‌کنند، بین ۴۰۰ تا ۸۰۰ میلیون تومان است و در عین حال برخی از آنها با حربه‌هایی همچون به رهن سپردن آپارتمان خریداری‌شده و حتی فروش خودرو، تلاش می‌کنند بودجه خود را به یک میلیارد تومان برسانند تا بتوانند خانه‌ای خریداری کنند که در چشم‌انداز دو، سه سال آینده بتوانند با تامین مبلغ رهن مستاجر، خودشان در آن ساکن شوند.

هم‌اکنون مناطق ۷، ۹، ۱۰، ۱۲، ۱۴ و ۱۵ کانون‌های عرضه آپارتمان‌های تا یک میلیارد تومانی در بازار شناخته می‌شود. البته در مناطق دیگر شهر نظیر ۴، ۵، ۸ و ۲۱ نیز تعداد آپارتمان‌های این محدوده قیمتی کم نیست و حجم عرضه به حدی است که جست‌وجوگران می‌توانند امیدوار باشند، در این مناطق آپارتمان مطلوب خود را برای خرید پیدا کنند. اما واقعیت این است که در مناطق مذکور عمده املاک قیمت‌مناسب سن بنای بیش از ۱۵ سال دارند که گزینه ایده‌آل خانه‌اولی‌ها به شمار نمی‌آیند.

در جدول زیر جدیدترین آگهی‌های فروش آپارتمان زیر یک میلیارد تومان ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهرستان‌ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

آپارتمان‌ تا یک میلیارد تومان

پیشنهاد مطالعه: برای آگاهی از آخرین گزارش های ملکی “هجوم سرمایه‌گذاران مسکن به شمال پایتخت” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

کاهش معاملات در بازار مسکن

دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت…

پیشنهاد سردبیر

جوجه کباب ترکی

جوجه کباب ترکیه‌ای با فر

اگر از روش‌ها و چاشنی‌‌های خاص برای طبخ جوجه استفاده نکنید سبب می‌شود تا بعد از گذشت مدتی، دیگر تمایل به مصرف جوجه کباب نداشته باشید. اما در مقابل می‌توانید با استفاده بسیار خلاقانه و مبتکرانه از مواد و چاشنی‌ها جوجه را به غذایی خاطره‌انگیز تبدیل کنید.

وبگردی

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر