خانه گزارش های ملکی قیمت‌های پیشنهادی مسکن، عجیب و باورنکردنی

قیمت‌های پیشنهادی مسکن، عجیب و باورنکردنی

۱
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
فعالان بازار معاملات مسکن، از افزایش تدریجی آگهی‌های فروش در بازار مجازی و بنگاه‌های املاک خبر می‌دهند.
آگهی‌های فروش آپارتمان در تهران
مشاوران و فعالان بازار معاملات مسکن، در حالی از افزایش تدریجی آگهی‌های فروش آپارتمان در تهران خبر می‌دهند که از ابتدای امسال تاکنون به‌دلیل شرایط خاص شیوع کرونا حجم آپارتمان‌های عرضه شده در بازار مسکن پایتخت کاهش چشمگیری پیدا کرده بود.
به گزارش مجله دلتا با بازگشت بخش زیادی از کسب‌و‌کارها به وضعیت عادی، حضور تدریجی برخی از فروشندگان مسکن در بازار قابل مشاهده است. واسطه‌های ملکی عنوان می‌کنند تعدادی از فروشندگان مسکن در بازار حاضر شده‌اند و آگهی‌های خود را برای فروش عرضه کرده‌اند. با این حال به گفته فعالان بازار ملک، نکته قابل‌توجه در خصوص آپارتمان‌های عرضه شده از سوی این گروه از مالکان، قیمت پیشنهادی برای واحدهای مسکونی است. مشاوران املاک در اغلب مناطق پایتخت بیان می‌کنند: قیمت پیشنهادی برای آگهی‌های عرضه‌شده بسیار بالا و حتی در برخی موارد عجیب و غریب است.
به نظر می‌رسد این گروه از فروشندگان با احتساب تورم احتمالی فصل تابستان، قیمت‌های پیشنهادی خود را ارائه داده‌اند. به همین دلیل تفاوت زیادی میان قیمت‌های پیشنهادی آنها در مقطع کنونی و همین‌طور ماه‌های گذشته است. از این رو شرایط برای خرید واحدهای مسکونی سخت‌تر از گذشته خواهد بود و شکاف بودجه خانوار و قیمت کل واحدهای مسکونی در بازار مسکن بیش از گذشته می‌شود. در جدول زیر آگهی‌های فروش آپارتمان در تهران که طی یک روز گذشته به بازار عرضه شده‌اند، ارائه شده است.
برای اطلاع از قیمت دقیق خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهرستان‌ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.
قیمت پیشنهادی آپارتمان های مسکونی در تهران
پیشنهاد مطالعه: برای آگاهی از آخرین گزارش های ملکی “بازار آشفته مسکن با فروش متری آرام می‌شود؟” را مطالعه کنید.
بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

کاهش معاملات در بازار مسکن

دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت…