ثبت و جستجوی ملک
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا
خانه گزارش های ملکی قیمت رهن کامل آپارتمان در تهران

قیمت رهن کامل آپارتمان در تهران

۰
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
واسطه‌های ملکی معتقدند تاثیر فعالیت بورس و کاهش نرخ سود بانکی، به شکل افزایش آکهی‌های رهن کامل در بازار اجاره منعکس شده است.
آگهی رهن کامل آپارتمان در تهران
بررسی تعداد آگهی رهن کامل آپارتمان در تهران نشان می‌دهد که بازار اجاره واحدهای مسکونی طی دو هفته گذشته با افزایش تعداد آگهی‌‌های عرضه رهن کامل روبه‌رو بوده است.

به گزارش مجله دلتا ، این روزها اخبار و تحلیل‌‌های گوناگونی درباره اثر متقابل بورس و بازارهای دیگر منتشر شده است. واسطه‌های ملکی معتقدند این تاثیر به افزایش آگهی‌های رهن کامل در بازار اجاره منجر شده است؛ چراکه در شرایطی که برخی از سرمایه‌گذاران ملکی قصد فروش آپارتمان خود را ندارند، طبعا تا دوره رونق بعدی بازار ملک از عایدی عرضه در بازار اجاره بهره‌مند می‌شوند.

هر چند ممکن است کاهش نرخ سود بانکی برخی از موجران را به دریافت اجاره‌بهای ماهانه بیشتر در برابر ودیعه کمتر تشویق کند، اما در عین حال یک گروه دیگر از موجران که به سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه ترغیب شده‌اند، مبلغ رهن کامل را به دریافت اجاره‌بها ترجیح می‌دهند.

بررسی آگهی‌های موجود در بازار اجاره حاکی از آن است که عمده موجران مشتاق عرضه ملک برای رهن کامل، صاحبان واحدهای بزرگ‌متراژ با مساحت ۹۰ مترمربع به بالا هستند. البته در بازار آپارتمان‌های نقلی نیز آگهی رهن کامل قابل‌جست‌وجو است، اما در عمده موارد عبارت «قابل تبدیل» قید شده است؛ زیرا میزان رهن و اجاره این املاک بستگی زیادی به استطاعت پرداخت متقاضیان اجاره آنها دارد.

در جدول زیر تازه‌ترین آگهی رهن کامل آپارتمان در تهران ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهرستان‌ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

قیمت رهن آپارتمان

پیشنهاد مطالعه : برای آگاهی از آخرین قیمت‌ مسکن در تهران “مظنه آپارتمان‌های نقلی در تهران” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

کاهش معاملات در بازار مسکن

دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت…

پیشنهاد سردبیر

تاثیر نور خورشید در کاهش ابتلا به سرطان سینه!

تاثیر نور خورشید در کاهش ابتلا به سرطان سینه!

میزان تاثیر نور خورشید در کاهش ابتلا به سرطان سینه در کشورهایی که مردم آنها در معرض سطوح بالایی از اشعه ماوراء بنفش و اشعه خورشید قرار دارند، کمتر از کشورهایی است که اشعه فرا‌‌بنفش در آنها کم است.

وبگردی

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر