ثبت و جستجوی ملک
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا
خانه گزارش های ملکی قیمت آپارتمان‌های ۷۰ تا ۱۰۰ متر مربع در تهران

قیمت آپارتمان‌های ۷۰ تا ۱۰۰ متر مربع در تهران

۰
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
دامنه قیمتی جست‌وجوی عمده متقاضیان مصرفی مسکن که قصد تبدیل به احسن محل سکونت خود را دارند، بین 1 تا ۲ میلیارد تومان است.
جدیدترین قیمت خانه و آپارتمان

نگاهی به جدیدترین قیمت خانه و آپارتمان در تهران، نشان می‌دهد عمده واحدهای عرضه شده در بازار مسکن تهران، واحدهای میان متراژ ۷۰ تا ۱۰۰ متر مربع است و قیمت آن‌ها از یک میلیارد تومان آغاز می‌شود.

به گزارش مجله دلتا به‌طور کلی بازار مسکن آپارتمان‌های کوچک‌متراژ با حضور خانه اولی‌ها رونق می‌گیرد؛ اما آپارتمان‌های میان‌متراژ، بیشتر مقصد خانه دومی‌ها یا به اصطلاح متقاضیانی است که قصد تبدیل به احسن ملک خود و نقل مکان به آپارتمان بزرگ‌تر یا به منطقه مطلوب‌تر شهر را دارند.

دامنه وسیع قیمت، متراژ و محله به خریداران کمک می‌کند متناسب با نقدینگی، بین طیف وسیع گزینه‌ها، آپارتمان مطلوب خود را خریداری کنند. هرچند بازار معاملات آپارتمان‌های کوچک‌متراژ برای خانه اولی‌ها پرطرفدار است؛ اما آپارتمان‌های میان‌متراژ بیشتر مطلوب خانه دومی‌ها یا به اصطلاح متقاضیان تبدیل به احسن ملک است. دامنه قیمت آپارتمان‌های میان‌متراژ در عمده محله‌ها و مناطق شهر از یک میلیارد تومان آغاز می‌شود؛ اما سقف آن بر اساس میانگین قیمت هر منطقه بسیار متغیر است. به‌عنوان مثال یک واحد آپارتمان مصرفی نوساز با مساحت ۷۰ تا ۸۰ مترمربع واقع در منطقه یک تهران، بر اساس امکانات و مطلوبیت‌ها اغلب بین ۵/ ۲ تا ۵/ ۳ میلیارد تومان قیمت‌گذاری می‌شود؛ بنابراین سقف قیمتی آپارتمان‌های میان‌متراژ مصرفی در نقاط مختلف شهر متفاوت است.

واسطه‌های ملکی می‌گویند عمده متقاضیان تبدیل به احسن در بازار که اغلب با قصد انجام دادن دو معامله همزمان خرید و فروش به آن‌ها مراجعه می‌کنند، بودجه‌ای بین یک تا ۲ میلیارد تومان دارند. بررسی آگهی‌های موجود نزد بنگاه‌های ملکی نشان می‌دهد در این دامنه قیمتی طیف متنوعی از آپارتمان‌ها وجود دارد؛ بنابراین ممکن است افراد با تصور خرید خانه مطلوب‌تری وارد بازار شوند و در عین حال نتوانند آن خانه را با بودجه خود خریداری کنند؛ اما این فرصت را دارند که خرید با متراژ کوچک‌تر یا چند منطقه پایین‌تر را پیگیری کنند و مورد مناسب خود را بیابند. در زیر جدولی از جدیدترین قیمت خانه و آپارتمان‌های میان‌متراژ در تهران، ارائه شده است. برای اطلاع دقیق از قیمت آپارتمان‌های ۷۰ تا ۱۰۰ مترمربع در تهران و سایر شهرستان‌ها می‌توانید به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

قیمت خانه و آپارتمان

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

کاهش معاملات در بازار مسکن

دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت…

پیشنهاد سردبیر

دهکده گیتورن

روستایی بدون خیابان، رویایی ترین روستای جهان

رویایی ترین روستای جهان، روستایی ست که در آن فقط صدای پرندگان و اردک ها شنیده می‌شود و حتی قایق‌های آن، موتورهای بی صدایی دارند تا مسافران از طبیعت زیبای گیتورن لذت ببرند. به گیتورن ونیز هلند می گویند اما گیتورن حتی یک خیابان هم ندارد در صورتیکه ونیز خیابان ها و کوچه های متعددی دارد.

وبگردی

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر