خانه گردشگری این پله‌ ها جان می‌دهند برای عکاسی!

تهران گردی

این پله‌ ها جان می‌دهند برای عکاسی!

۱۱
3
زمان مطالعه: 2 دقیقه
پله‌های طرح‌دار و رنگی یکی از جذابیت‌های پایتخت در خیابان ولیعصر است که جان می‌دهد برای عکاسی!
عکاسی

خیابان ولیعصر، همان خیابان خوب چنارها یکی از بهترین جاهایی است که می‌توانید در آن عکاسی کنید و از خودتان سلفی‌های بی‌نظیر بگیرید. اگر به دنبال عکس‌های خاص هستید، ما به شما عکاسی در خیابان ولیعصر را پیشنهاد می‌کنیم. با مجله گردشگری دلتا همراه باشید تا با هم از زیبایی‌های پله‌های طولانی‌ترین خیابان پایتخت لذت ببریم.

عکاسی

نیمه شمالی ولیعصر

نیمه شمالی خیابان ولیعصر جان می‌دهد برای عکاسی. یعنی از میدان ولیعصر تا میدان تجریش، پر از دیدنی‌های بی‌نظیر است. خیابان ولیعصر نسبت به خیابان‌های موازی اطرافش اختلاف سطح دارد. برای همین کوچه‌هایی که از خیابان ولیعصر به خیابان‌های اطرافش راه دارند، به صورت مسیری پلکانی ساخته شده‌اند. بعضی از این کوچه‌ها هم با همین اسامی شناخته می‌شوند. مثلا پله اول، پله دوم، پله سوم و ….

عکاسی

پله های رنگی در همه جای دنیا

روی پله‌های خیابان ولیعصر را هنرمندان تهرانی با زیباترین حالت ممکن نقاشی کشیده‌اند. نقاشی‌هایی که به شهر روح داده‌اند و بهترین پشت صحنه برای عکاسی محسوب می‌شوند. حتی اگر قصد ندارید عکس بیندازید، پیشنهاد می‌کنیم عصر یکی از همین روزهای تابستانی در خیابان ولیعصر قدم بزنید و با حال و هوای خوب پله‌های رنگین کمانی و نقش‌دارش، حال‌تان خوب شود.

عکاسی

پله‌های رنگی در شهرها و کشورهای مختلفی وجود دارند. آنها از عناصر زیباسازی شهرها هستند. شهرداری‌ها برای زیباتر کردن پله‌ها هزینه می‌کنند. چون این پله‌ها بخشی از گردشگری شهری محسوب می‌شوند و نشاط را در شهرها افزایش می‌دهند.

عکاسی

عکاسی

عکاسی

بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

هرکس به این خانه استخوانی پا بگذارد جادو می‌شود!

برای اینکه یک اثر در فهرست آثار جهانی ثبت شود، لازم نیست قدمتی چند هزار ساله داشته باشد. ح…