جت‌های شخصی لاکچری را بشناسید

۹
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
سفر با جت شخصی رویایی است که خیلی از ما از آن بی‌نصیب بوده‌ایم. شاید دیدن این تصاویر انگیزه‌ای باشد تا رویاهای‎مان را جدی‌تر دنبال کنیم.
جت های شخصی

نخستین موضوع در سفرهای هوایی برای مسافران استفاده از هواپیماهای مدرن و شرکت‎‌های هوایی معتبر است. اما بدون تردید داشتن یک جت شخصی چیز دیگری است. در این مطلب از مجله دلتا  با جت های شخصی پیشرفته و مدرن دنیا آشنا می‎‌شویم. با ما همراه باشید.

چند نمونه از جت های شخصی لاکچری

۱. سسنا سیتیشن لانجیتود

این هواپیما با گنجایش ۱۲ نفر و ارزش ۲۶ میلیون دلار، نوعی جت لاکچری است. در کابین این هواپیما امکانات رفاهی متعددی در دسترس است. در این هواپیما فضای کابین، جادار و به صندلی‎‌هایی راحت مجهز شده است.

جت های شخصی

پانزده پنجره تعبیه شده در سسنا سیتیشن لانجیتود، نور طبیعی فراوانی را تامین می‎‌کند. این هواپیما به یک حمام بزرگ نیز مجهز است.

۲. ایرباس ACJ319

ایرباس از شرکت‌های پیشرو در تولید هواپیماهای خصوصی است و بخش گسترده‌ای از جت‌ های شخصی مدرن را عرضه می‌کند. این جت‌ها بین ۷۲ میلیون دلار تا ۱۱۰ میلیون دلار قیمت دارند.

جت های شخصی

در این تصویر، ایرباس ACJ319 دیده می‌شود که هشت سرنشین را در خود جای می‎‌دهد. این هواپیما دارای پهن‌ترین و بلند‌ترین کابین در یک جت تجاری با دامنه پروازی بین قاره‌ای است. مدل پهن پیکر VIP جت ایرباس به اتاق‎های کنفرانس و غذاخوری نیز مجهزند.

۳. گلف‌استریم G650

جت خصوصی گلف‌استریم G650 دارای طولانی‌ترین و پهن‌ترین کابین در میان جت‌های خصوصی است. با پرداخت ۶۵ میلیون دلار می‌‎توان جت خصوصی گلف‌استریم G650 را خریداری کرد.

جت های شخصی

حمام این هواپیما فضایی جادار و ظاهری مدرن دارد. صندلی‎‌های این هواپیما به آسانی در حالت خوابیده قرار می‌‎گیرند تا راحتی مسافرانی که قصد استراحت دارند، تامین شود.

۴. امبرائر لینیج ۱۰۰۰E

یکی دیگر از جت های شخصی امبرائر لینیج ۱۰۰۰E دارای فضای کابین لوکس ۱۰ هزار فوت مربعی است. این هواپیما حدود ۵۳ میلیون دلار قیمت دارد.

جت های شخصی

امکانات رفاهی و سرگرمی گوناگون از مبلمان چرمی تا تلویزیون در اختیار مسافران قرار می‌‎گیرد. سوئیت مستر این هواپیما دارای تختخواب بزرگ و حمام خصوصی است.

۵. بوئینگ ۷۴۷-۸ VIP

جت خصوصی بوئینگ ۷۴۷-۸ VIP خیره‎ کننده و جذاب است. این هواپیما فضای ۴,۷۸۶ فوت مربعی با اتاق خواب لوکس، دفتر و اتاق غذاخوری را در اختیار مسافران قرار می‌‎دهد.

جت های شخصی

قیمت این هواپیمای لوکس ۳۶۷ میلیون دلار بدون امکانات جذاب داخلی است. قطعات و وسایل داخلی مورد استفاده در این هواپیما در شرکت بوئینگ طراحی و ساخته می‎‌شوند.

پیشنهاد مطالعه: مطلب دانستنی‌هایی درباره مریخ  را در مجله دلتا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

رمز پول‌دار شدن ایلان ماسک چه بود؟

همچنین بخوانید: در مورد تیمور لنگ چه می‌دانید؟ درباره جیوه چه می‌دانید؟ رواندا، ثروتمند‌تر…