زنان خطرناکی که حتی جرات نمی‌کنید اسمشان را ببرید!

۱۲
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
چقدر انتظار شنیدن نام یک زن را از اخبار به‌عنوان یک انسان خطرناک و تحت تعقیب در چند کشور دارید؟
خطرناک ترین زنان

نام یک زن. زنی به نام سامانتا لوتویت که رسانه‌ها به او لقب «بیوه سفید‌پوست» را داده‌اند چند هفته‌ای مطرح بود. نام این زن البته اولین بار نیست که در رسانه‌ها سروصدا به پا کرده و پیش از این هم به خاطر مشارکتش در توطئه‌های تروریستی به او و سوابقش پرداخته شده است. سامانتا لوتویت اما تنها یکی از زنان مجرم و تحت تعقیب جهان است. خطرناک ترین زنان جهان را در این مطلب از مجله دلتا بشناسید.

زرگان بلوا

زرگان بلوا ۳۱ ساله متولد کشور قزاقستان است. او به علت مالکیت و فروش اسلحه و مواد منفجره تحت تعقیب روسیه است.

ماریا رامونا بلن باتیستا

ماریا رامونا بلن باتیستا، ۲۴ ساله و متولد شهر کلوکن فیلیپین است. این زن تبهکار به مشارکت در قتل برادر خود، رامگن خوزه باتیستا، بازیگر نوجوانی که در فیلیپین به «رام رویلا» معروف بود، متهم است. ماریا رامونا فرزند رامون رویلا، سناتور سابق فیلیپین است. او یکی از ۸ مظنون پرونده قتل رام رویلا است که در سال ۲۰۱۱ رخ داد. گفته می‌شود که رامونا به همراه برادر دیگر خود، رامون جزوزف باتیستا، دو قاتل اجاره‌ای را برای اجرای نقشه قتل برادر بزرگتر‌شان استخدام کرده بودند. رامونا که براساس گزارش‌ها در صحنه قتل هم حضور داشت، در ابتدا این اتهام را رد کرد اما مدتی بعد از فیلیپین به هنگ‌کنگ و بعد هم به ترکیه فرار کرد، پلیس در آن زمان انگیزه این جنایت را خانوادگی اعلام کرد و اینترپل هم در سال ۲۰۱۲ برای دستگیری رامونا به تمام کشور‌های عضو خود هشدار قرمز داد.

خطرناک ترین زنان

جین سینا کورتز

جین سینا کورتز ۳۳ ساله و متولد سن مارتین هلند است. او همسر «ویلیام ادلفور کورتز ریس» ملقب به «بیل وحشی» از مظنونین قتل‌های زنجیره‌ای است. جین تا به حال در چندین مورد از جنایت‌های همسرش در «بوکاس دل ترو» در پاناما مشارکت داشته و تحت تعقیب مقامات قضایی این کشور است. او پس از مشارکت در چند قتل، به همراه شوهرش فراری شده به کارستاریکا رفته و آنجا در سفارت هلند برای خودش پاسپورت هلندی درست کرده است.

بیوه سفید‌پوست

سامنتا لوتیوت یا شرفیه لوتویت، ملقب به «بیوه سفید‌پوست»، متولد ۵ دسامبر ۱۹۸۳ در ایرلند شمالی تحت تعقیب عملیات تروریستی انگلیس است. سامانتا فرزند سربازی ایرلندی و یکی از بمب‌گذاران عملیات انتحاری ۷ ژوئیه سال ۲۰۰۵ لندن است. حمله‌ای در ایستگاه متروی کینگ کراس که منجر به مرگ ۵۶ نفر شد. پس از حادثه بمب‌‌گذاری لندن، سامانتا هرگونه ارتباط و آگاهی از انجام حمله توسط شوهرش را انکار کرد اما به فاصله زمانی خیلی کوتاهی فراری شد. گفته می‌شود که سامانتا در سال ۲۰۰۷ به همراه سه فرزند خود به کنیا رفت و تمام ارتباطات خود را با خانواده‌اش در انگلیس قطع کرد و به گروه الشباب در شرق آفریقا ملحق شد. در هفته‌های اخیر گمان می‌رود که او مغز متفکر عملیات تروریستی الشباب در مرکز خرید وست گیت در نایروبی پایتخت کنیاست. پلیس اینتر‌پل بنا به درخواست دولت کنیا، برای دستگیری او هشدار قرمز در ۱۹۰کشور عضو اینترپل صادر کرد.

خطرناک ترین زنان جهان

پیشنهاد مطالعه: مطلب قلب شکسته می‌تواند باعث مرگ شود را بخوانید.

۱۲ دیدگاه

 1. ناشناس

  ۱۱ آبان ۱۴۰۱ در ۰:۳۴ ق٫ظ

 2. ناشناس

  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ در ۲:۰۱ ق٫ظ

 3. ناشناس

  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ در ۱۱:۱۹ ق٫ظ

 4. ناشناس

  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ در ۱۰:۲۷ ق٫ظ

 5. ناشناس

  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ در ۷:۵۶ ق٫ظ

 6. ناشناس

  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ در ۴:۳۷ ق٫ظ

 7. ناشناس

  ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ در ۱۱:۵۷ ب٫ظ

 8. ناشناس

  ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ در ۱۰:۴۵ ب٫ظ

 9. ناشناس

  ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ در ۱۰:۱۸ ب٫ظ

 10. ناشناس

  ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ در ۹:۵۸ ب٫ظ

 11. ناشناس

  ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ در ۹:۴۲ ب٫ظ

 12. سعیدی

  ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ در ۹:۳۵ ب٫ظ

  فوق‌العاده عالی و وحشتناک بود

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

چگونه سرعت اینترنت گوشی اندروید خود را افزایش دهیم؟

سرعت اینترنت گوشی دغدغه بسیاری از افراد است و به دنبال راهکارهای مختلفی برای افزایش آن هست…