بادام سوخته برای ابروهای شما معجزه می‌کند

۱۲
7
زمان مطالعه: 2 دقیقه
یکی از مهم‌ترین آیتم‌های زیبایی چهره داشتن ابروهای پر پشت و زیبا است که بتوان آن را به راحتی مدل داد.
معجزه بادام سوخته برای ابرو

گاهی ابروها به دلایل مختلف دچار آسیب می‌شوند. در این صورت نیاز داریم تا به آن‌ها رسیدگی کنیم و روش‌های مختلف را برای برگرداندن ابروهای خود انتخاب می‌کنیم. افراد به راهکارهای مختلفی مانند انواع مداد ابرو، تتو و حتی کاشت ابرو به روش های طبیعی و مصنوعی روی می‌آورند. در این مطلب از مجله دلتا به موضوع معجزه بادام سوخته برای ابرو می‌پردازیم.

علل کم پشتی ابرو

کم پشتی ابرو می‌تواند علل مختلفی داشته باشد که لازم است تا آن‌ها را برطرف کنید. از جمله این عوامل می‌توان به اصلاح بی‌رویه ابرو، عوامل ژنتیکی، استفاده بیش از حد از مداد ابرو و رنگ ابرو، تتو کردن که آثار آن بر جا می‌ماند، مشکلات هورمونی و تیروئیدی، عفونت و مریضی‌های قارچی رحم، کمبود ویتامین‌ها و آهن در بدن، استرس و ضربه‌های روحی و فشارهای عصبی و استفاده از قرص‌های ضد بارداری اشاره کرد. کم پشتی ابرو می‌تواند به مرور زمان ابرو را بسیار بیشتر خراب کند و باید حتما به آن توجه کرد تا از آسیب و خرابی آن جلوگیری به عمل آید.

معجزه بادام سوخته

معجزه بادام سوخته برای ابرو

همان‌طور که گفتیم یکی از راه‌های تقویت ابرو استفاده از بادام سوخته است. به این منظور بادام شیرین یا تلخ را پوست گرفته و با استفاده از حرارت مستقیم آن‌ها را بالای شعله بگیرید. سپس آن‌ها را در یک ظرف به پودر سرمه تبدیل کنید. حالا شما یک سرمه آماده دارید که می‌توانید هر روزه آن را با وسیله یک گوش پاک کن به ابروهای خود بمالید و از این طریق ابروهای خود را به وسیله این سرمه خانگی تقویت کنید.

مواد مغذی موجود در سرمه از طریق فولیکول‌ها جذب ابرو شده و آن‌ها را تقویت می‌کنند. به مرور زمان و پس از چند روز یا هفته متوجه خواهید شد که ابرو‌های شما هم رشد زیادی داشته‌اند و هم پر پشت شده‌اند. این روش یک روش کاملا طبیعی بوده و از نظر اقتصادی نیز به صرفه است. با همین تکنیک ساده خانگی  می‌توانید از این دارو برای تقویت ابروهای خود استفاده کرده و مشکلات کم پشتی و کم رنگی آن‌ها را برطرف نمایید.

 تقویت ابرو

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب موهای خود را در خانه کراتین کنید را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

ترفندهایی برای حفظ زیبایی در تابستان

 آرایش‌های صورت برای هر فصل می‌تواند متفاوت باشد و نکته‌هایی داشته باشد که در فصل دیگر، کا…