تکنیک‌های زیبا شدن با آرایش کم

۱۵
3
زمان مطالعه: 3 دقیقه
آرایش کردن یکی از جذاب‌ترین کارهایی است که یک خانم می‌تواند انجام دهد. اما مانند هر چیزی، در آرایش کردن نیز باید تعادل رعایت شود.
زیبا شدن با آرایش کم

خوب است تا کم آرایش کنید اما همچنان زیبا باشید. اما آیا می‌دانید که چگونه می‌توان به این هدف دست یافت؟ ما در این مطلب از مجله دلتا قصد داریم تکنیک های زیبا شدن با آرایش کم را به شما آموزش دهیم.

تکنیک های زیبا شدن با آرایش کم

زیرسازی نمایید

یکی از ملاک‌های مهم برای زیباتر نشان دادن چهره، داشتن پوستی صاف و یک‌دست است. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم که حتما پیش از شروع آرایش، زیرسازی کنید. از این‌رو خوب است تا از یک فوندانسیون مایع نزدیک به پوست خود استفاده کرده و تمامی لکه‌های پوستی و جای جوش صورت خود را بپوشانید. با این کار چهره شما زیباتر دیده می‌شود.

زیبا شدن با آرایش کم

فرمژه بزنید

یکی از مهم‌ترین راهکارهای زیبا شدن با آرایش کم این است که شما بتوانید چشم‌های خود را زیباتر نشان دهید. برای زیباتر شدن چشم لازم است تا شما آرایشی زیبا روی چشم‌های خود اعمال کنید که لزوما این آرایش نباید سنگین باشد. از این‌رو به سراغ مژه‌ها بروید. از یک فر مژه استفاده نمایید تا مژه‌های خود را حالت دهید. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید می‌توانید مطلب آرایش چشم مخصوص خانم‌های عینکی را بخوانید.

رژهای کم‌رنگ بزنید

همان طور که می‌دانید، رنگ رژلب در غلیظ یا ملایم بودن آرایش صورت بسیار تاثیرگذار است. از این‌رو می‌توانیم یکی از تکنیک‌های زیبا شدن با آرایش کم را انتخاب یک رژلب کم‌رنگ بدانیم. به این منظور خوب است تا شما رژ لب‌های کالباسی، صورتی کم‌رنگ، بژ و از این‌دست موارد انتخاب کنید تا بتوانید زیبایی چهره خود را دوچندان نمایید.

برای زیبا شدن با آرایش کم، رژگونه را فراموش نکنید

برای آنکه چهره شما جذاب‌تر و شاداب‌تر دیده شود، زدن رژگونه لازم است. اما بهتر است از رژ گونه‌های ملایم استفاده کنید. ترجیحا اگر رژلبی ملایم می‌زنید، رژگونه خود را نیز به همان رنگ انتخاب کنید.

زیبا شدن با آرایش کم

سایه چشم بزنید اما کم‌رنگ

برای زیباتر شدن چشم‌های خود، می‌توانید سایه چشم بزنید. اما نباید به سراغ سایه‌های چشمی بروید که تیره هستند. انتخاب سایه‌های صورتی، کالباسی، هلویی و برنز گزینه‌های بهتری هستند.

برای زیبا شدن با آرایش کم، ابروهای خود را مرتب نگهدارید

به جای استفاده از مدادهای ابرویی با رنگ‌های تند، می‌توانید ابروهای خود را مرتب و تمیز نگه دارید. همچنین خوب است تا با استفاده از سایه‌های ابروی ملایم، نقص ابروهای خود را برطرف کنید تا زیباتر دیده شوید.

استراحت کافی داشته باشید

برای آنکه شادابی و نشاط پوست خود را حفظ کنید، لازم است تا به اندازه کافی بخوابید. پوست شما می‌تواند تاثیر بسیاری در زیباتر دیده شدن شما داشته باشد. پس خواب کافی و استراحت کردن را فراموش نکنید.

زیبا شدن با آرایش کم

پیشنهاد مطالعه: مطلب مشابه رژلب مناسب برای خانم‌های با پوست تیره را مطالعه کنید.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.