۲ ویژگی‌ کاربردی اینستاگرام که شاید ندانید

۱۴
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
در برنامه اینستاگرام این قابلیت را دارید که بدون پاک کردن پست‌های خود، بتوانید آن‌ها را از دسترس دیگران خارج کنید.

اینستاگرام اکنون به یکی از پلتفرم‌های رسانه اجتماعی مورد علاقه همه تبدیل شده است. این برنامه از زمان راه اندازی خود محبوبیت زیادی را پیدا کرد. در این مطلب از مجله دلتا قصد داریم یکی از ویژگی های کاربردی اینستاگرام را به شما معرفی کنیم که به شما اجازه می‌دهد بدون حذف پست‌های خود آن‌ها را از دسترس دیگران خارج و پنهان کنید.

ویژگی های کاربردی اینستاگرام

مخفی کردن پست‌ها

گاهی اوقات ممکن است نخواهید هیچ یک از پست‌های خاص خود را به دنبال کننده‌های خود نشان دهید، در این صورت این ویژگی به شما کمک می‌کند. در اینجا راهنمای مرحله به مرحله نحوه مخفی کردن یا آرشیو پست اینستاگرام آورده شده است.

  •  هر پستی را که می‌خواهید از دنبال کننده خود مخفی کنید، انتخاب کنید.
  •  روی سه نقطه‌ای که در گوشه سمت راست بالای پست مورد نظر قرار دارد کلیک کنید.
  •  اکنون می‌توانید گزینه «بایگانی / archive» را مشاهده کنید.
  •  در آخر، روی این گزینه بزنید تا پست در حساب شما پنهان شود.

مشاهده تمام پست‌هایی که لایک کرده‌اید

اینستاگرام مشخصه بوک‌مارک را مدت‌ها پیش معرفی کرد تا کاربران بتوانند پست‌های موردنظر خود را در جایی ذخیره کنند. اما اگر مثلا چشمتان به عکس یا ویدیویی خورده که بوکمارک کردن آن را فراموش کرده‌اید، با بهره‌گیری از این قابلیت احتمالا می‌توانید آن را دوباره پیدا کنید. اگرچه در این بخش تمام پست‌های دیده شده نمایش داده نمی‌شود، اما اگر آن را لایک کرده باشید به‌راحتی قابل پیدا شدن است.

برای این کار، بعد از مراجعه به پروفایل، با ضربه بر آیکونی که به شکل سه خط عمودی است، Setting را انتخاب کنید. در بخش Accounts بر گزینه Posts You’ve Liked ضربه بزنید. با این کار، تمام پست‌ها و ویدیوهایی که لایک کرده‌اید، نمایش داده می‌شود.

ویژگی های کاربردی اینستاگرامپیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب دانستنی، مطلب ویژگی جدید و کاربردی واتساپ را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

آیا می‌دانید غذایی که می‌خورید ژنتیک شما را تغییر می‌دهد؟

ارتباط بین غذا و ژن ها ممکن است بر سلامتی، فیزیولوژی و طول عمر شما اثر بگذارد. با مجله دلت…