گردشگران در این شهر به زندان می‌روند!

۹
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
شاید برای شما عجیب باشد اما گردشگران در اسکاتلند زمان خود را در زندان سپری می‌کنند!
زندان اینورری در اسکاتلند

زندان اینورری یک زندان قدیمی است که قدمت آن به سال ۱۸۲۰ می‌رسد. امروزه این زندان به یک موزه عجیب تبدیل شده است. گردشگران به این‌جا سفر می‌کنند تا خود را در زندانی از قرن نوزدهم غرق کنند. با ما در مجله دلتا همراه باشید تا با زندان اینورری در اسکاتلند آشنا شوید.

زندان اینورری در اسکاتلند

با استفاده از شخصیت‌هایی که مانند زندان‌بانان لباس پوشید‌ه‌اند، بازدیدکنندگان واقعیت سخت زندان را تجربه می‌کنند. در اینجا می‌توانید حکم‌های قدیمی مانند زخم کردن پوست با آهن داغ، شلاق زدن عمومی و غیره را مشاهده کنید، در یک دادگاه محاکمه حساس شرکت کنید،‌ یک سلول انفرادی را تجربه کنید و تنبیه‌های عجیب و غریب مختلفی را انجام دهید. در آخر با فرار از زندان شما یک تجربه متفاوت برای تعریف خواهید داشت.

موزه زندان اسکاتلند

برای چندین قرن، اینورری محل دوک آرگیل، بخش اصلی شهرستان آرگیل بود. از اواسط قرن هجدهم، این بنا به دادگاه تبدیل شد و طبقه پایین دادگاه به عنوان زندان شهر به کار گرفته شد. شرایط برای زندانیان وحشتناک بود. آن‌ها را مجبور می‌کردند جلوی سلول‌های خود به سمت خیابان اصلی راه بروند تا احساسات افراد رهگذر را تکان دهند. تعداد فرارها از این زندان بسیار زیاد بود. تا جایی که گاهی شهروندان مجبور بودند از آن‌ها محافظت کنند!

موزه های عجیب در اسکاتلند

مسئولین اسکاتلند بازسازی گسترده‌ای را روی زندان انجام دادند. تقریبا صد سال پس از آخرین زندانیان، زندان اینورری به روی عموم باز شد. این زندان در حال حاضر بازدیدکنندگانی از سراسر جهان را جذب می‌کند و همچنان یکی از جاذبه‌های برتر گردشگری اسکاتلند است.

زندان اینورری در اسکاتلند

پیشنهاد مطالعه: شما را دعوت می‌کنیم به مطالعه مطلب ارزشمند روستایی با مردم اروپایی در نزدیکی تهران.

بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

روستایی که ساکنانش یکباره به خواب می‌روند!

یک بیماری عجیب و اسرارآمیز اهالی روستای کلاچی را بر سر زبان‌ها انداخته است. می‌گویند ساکنا…