موبایلی که ۸۰۰ سال پیش ساخته شده است!

۹
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
روز به روز که می‌گذرد، کشف‌های جدیدی در دنیا ثبت می‌شوند که به ما می‌گویند که گویی زمان در خود مسافرانی داشته است!
گوشی موبایل ۸۰۰ ساله

حتما با خود فکر می‌کنید که دلیل این حرف چیست و چه سندی برای اثبات این ادعا وجود دارد؟! در یکی از کاوش‌های باستانی که در اروپا صورت گرفته است، وسیله‌ای پیدا شده که شبیه به گوشی‌های موبایل امروزی است. با ما در مجله دلتا همراه باشید تا با گوشی موبایل ۸۰۰ ساله آشنا شوید.

گوشی موبایل ۸۰۰ ساله

این وسیله ۸۰۰ ساله کاملا شبیه به گوشی‌های دکمه‌دار امروزی است و مشخصه‌های واضحی در این وسیله وجود دارد که آن را بسیار شبیه به گوشی‌های همراه موبایل می‌کند. ولی در این میان چیزی که آن را بسیار عجیب‌تر می‌کند، این است که این گوشی دارای دکمه‌هایی است که بر روی آن با حروف باستانی سومری نوشته شده است و ساختارش بسیار به گوشی‌های امروزی یکسان است.

گوشی با قدمت

خبر این کشف با انتشار ویدئویی توسط  Paranormal Crubicle به همه اعلام شد و همه را شوکه کرد.

این موبایل ۸۰۰ ساله باستانی توسط باستان‌شناسان در فوشل ام سی (Fuschl am See)، منطقه‌ای در شهر سالزبورگ در کشور اتریش، کشف شده است.

برخی بر این عقیده هستند که این گوشی‌ در دست مسافر زمان بوده است و مردمان باستانی از این گوشی الگو گرفته‌اند و برای خودشان چنین چیزی را ساخته‌اند.

برخی بر این عقیده هستند که این شی باستانی نشان می‌دهد که پیشرفت خارق‌العاده گونه‌ای از موجودات ماورائی در گذشته‌های دور وجود داشته است. آن‌ها می‌گویند این موضوع متاسفانه جایی در تاریخ مخفی شده است و یا به فراموشی سپرده شده است.

این شی باستانی هم‌اکنون در موزه‌ای واقع در شهر Fuschl am See نگهداری می‌شود.

موبایل ۸۰۰ ساله

پیشنهاد مطالعه: شما را دعوت می‌کنیم به مطالعه مطلب ارزشمند بد بوترین جاذبه گردشگری جهان که شما را شوکه می‌کند.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

بهترین مقصد برای تفریح نیم‌روزی در تهران

امکانات پارک آب و آتش به قدری متنوع است که حتی بعد از چندین ساعت وقت گذراندن در آن حوصله‌ت…