قبل از خوردن این بستنی باید سند مرگتان را امضا کنید!

۱۳
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بستنی خوراکی دوست داشتنی و خوشمزه‌ای که طرفداران زیادی در سرتاسر دنیا دارد و به همین خاطر هم زیاد می‌بینیم که هر چند وقت یکبار یک طعم کاملا جدید و متفاوت از آن ارائه می‌شود.
خطرناک ترین بستنی جهان

در این مطلب قرار است شما را با عجیب ترین و خطرناک ترین بستنی دنیا آشنا کنیم، مگر بستنی خوشمزه هم می‌تواند خطرناک باشد؟ بله! می‌تواند به اندازه‌ای خطرناک باشد که شما را به راحتی بکشد. درست مثل همین بستنی‌ای که الان می‌خواهیم به شما معرفی کنیم، یعنی خطرناک ترین بستنی جهان که قبل از خوردنش به شما یک برگه و خودکار می‌دهند تا زیر آن را امضا کنید.  با مجله دلتا همراه شوید تا ببینید که چه چیزی این بستنی را این چنین کشنده و ترسناک کرده است.

خطرناک ترین بستنی جهان

خطرناک ترین بستنی جهان در واقع نفس شیطان نام دارد که از مجموعه‌ای از تندترین فلفل قرمزهای جهان تشکیل شده است. اگر بخواهیم دقیق‌تر باشیم، در واقع از ۱.۵ میلیون واحد فلفل بی نهایت تند و سوزان استفاده شده است و همین باعث شده تا به آن لقب خطرناک ترین بستنی دنیا داده شود. بستنی Respiro del Diavolo توسط یکی از کافه داران شهر گلاسکو در اسکاتلند به نام مارتین باندونی به این شهر آورده شد. او ادعا کرده است که دستور ساخت این بستنی قرن‌ها مانند یک راز سر به مهر بوده است.

خطرناک ترین بستنی جهان در اسکاتلند

در این بستنی چندین میلیون واحد فلفل بسیار تند استفاده می‌شود که گفته می‌شود ۵۰۰ برابر تندتر از سس تاباسکو است. در ضمن هر کسی هم اجازه خوردن این بستنی را ندارد. مشتریانی که دوست دارند این بستنی تند را تست کنند باید بالای ۱۸ سال سن داشته باشند و علاوه بر این قبل از خوردن، باید برگه‌ای را امضا کنند که در آن نوشته شده که خودشان تمام مسئولیت خوردن را بر عهده گرفته‌اند و در واقع سند مرگشان را باید امضا کنند.

این بستنی به معنای واقعی کلمه تند است. اگر عاشق فلفل‌هایی هستید که دهانتان را می‌سوزانند و نفستان را بند می‌آورند، این بستنی را دوست خواهید داشت. اما حتی با این حال هم خوردن آن حس بسیار عجیبی به شما می‌دهد و شما را از زمین جدا می‌کند چرا که بستنی پایه سرد و یخی‌ای دارد در صورتی که فلفل تند و داغ است.

خطرناک ترین بستنی جهان

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب دانستنی مطلب به این دلیل مهم، شب غذا نخورید را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

این غذاها را بخورید شب خواب بد می‌بینید

اگر عادت دارید قبل از خواب از میان وعده‌های مختلف استفاده کنید، خوب است که نکات زیر را در …