ماجرای نوزادی که نیمی از بدنش شبیه به میمون است!

۱۴
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
دلیل شبیه شدن نیمی از بدن نوزاد به میمون، چیزی برخلاف تصورات مادر او بود.
نوزادی که شبیه میمون است

طی اتفاقی عجیب و نادر، یک معلم دختری را به دنیا آورد که نیمی از بدن آن انسان و نیمی دیگر مانند میمون بود. به گفته این زن، او به کودکی که به دنیا آورده بود نگاه می‌کرد و احساس خوشبختی داشت، اما هنگامی که به بقیه بدن او نگاه می‌کرد با تعجب گریه کرد چرا که نیمی از پایین تنه‌اش قرمز بود و مو‌های روشن آن را پوشانده بود و او باور نمی‌کرد که این بچه، دخترش است. با مجله دلتا همراه باشید تا ماجرای نوزادی که شبیه میمون است را بخوانید.

بعد از دیدن نوزادی که شبیه میمون است

یک چیز عجیب به ذهن مادر خطور کرد. او هر هفته به باغ وحش می‌رفت و جلوی قفس میمون‌ها می‌ایستاد. به همین دلیل برایش سوال بود که آیا این می‌تواند ارتباطی با شکل عجیب کودک متولد شده‌اش داشته باشد؟!

مادر نوزاد سعی کرد این فکر را از ذهن خود بیرون کند، او یک مدرس و تحصیل کرده بود و نباید به افسانه‌های خیالی اعتقاد داشته باشد پس به پزشکان مراجعه کرد و از آن‌ها دلیل این اتفاق را پرسید. پزشکان به او گفتند که به افسانه‌های خیالی توجهی نکند و تاکید کردند این مورد فقط یک عدم تعادل طبیعی در غدد و ترشحات نوزاد در زمان جنینی است.

مادر این کودک گفت: من سعی می‌کنم متقاعد شوم که خرافه واقعیت ندارد، اما نمی‌توانم. او ادامه داد: وقتی باردار بودم، هر هفته به باغ وحش جیزه می‌رفتم و قفسی با نوع خاصی از میمون‌های کوچک پیدا می‌کردم، چون از ظاهر این میمون‌ها و حرکات آن‌ها خوشم می‌آمد هر هفته به آنجا می‌رفتم تا ساعت‌های طولانی جلوی قفس بایستم.

مادر این کودک گفت: نه ماه گذشت و دخترم به این شکل عجیب متولد شد. پس از روز‌ها و هفته ها، تقریبا تا پشت کمر فرزندم با این مو‌ها پوشانده شده بود و موی پا‌های او که شبیه میمون بود تا بالای زانو‌ها ادامه یافته بود. بقیه بدن و پوست، رنگ و شکل طبیعی داشت. پس از آن، لکه‌های قهوه‌ای روی بازوی او ظاهر شد و وقتی لکه بزرگ شد، با مو‌ها پوشانده شد. با افزایش سن، اضطراب من برای آینده دخترم به وحشت تبدیل می‌شد.

نقصی در شکل‌گیری جنین قبل از تکامل

این وضعیت از نظر خلقت غیرطبیعی است. هیچ ارتباطی با آنچه گفته می‌شود که مبدا انسان میمون‌ها هستند ندارد. این نقصی در شکل گیری جنین قبل از تکامل است.

گفتنی است درمان این بیماری، پس از تحقیقاتی که محل غده مورد نظر را که این بیماری را به وجود آورده مشخص می‌کند. در نهایت رادیوتراپی یا جراحی است و در صورت افزایش ترشح هورمون‌های مردانه، درمان با آنتی هورمون‌ها انجام می‌شود.

پیشنهاد مطالعه: مطلب هشدار! این خواب شما را به کام مرگ می‌کشاند  را بخوانید.

۱۴ دیدگاه

 1. ناشناس

  ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ در ۷:۵۶ ب٫ظ

 2. ناشناس

  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ در ۱۱:۵۳ ق٫ظ

 3. ناشناس

  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ در ۳:۰۹ ب٫ظ

  برای همین باورها مادربزرگهامون همیشه میگفتن زن حامله به پوستر و عکسهای زیبا نگاه کنه

  پاسخ

 4. ناشناس

  ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ در ۰:۲۰ ق٫ظ

 5. ناشناس

  ۷ مرداد ۱۴۰۱ در ۱۱:۱۵ ق٫ظ

 6. ناشناس

  ۷ مرداد ۱۴۰۱ در ۸:۲۰ ق٫ظ

 7. امیر

  ۶ مرداد ۱۴۰۱ در ۹:۵۸ ب٫ظ

 8. ناشناس

  ۶ مرداد ۱۴۰۱ در ۸:۳۴ ب٫ظ

 9. ناشناس

  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ در ۲:۱۹ ب٫ظ

 10. ناشناس

  ۱۷ مهر ۱۴۰۰ در ۱۲:۱۵ ب٫ظ

 11. ناشناس

  ۱۷ مهر ۱۴۰۰ در ۱۱:۱۲ ق٫ظ

 12. ناشناس

  ۲ مهر ۱۴۰۰ در ۵:۲۶ ب٫ظ

 13. سیدرهنما

  ۱ مهر ۱۴۰۰ در ۹:۲۸ ب٫ظ

  خیلی چیزهای نشنیدنی دارد وبسیار جالب است ومیتوانی براحتی به هر جایی گه میخوای سفر کنی واز داستانهایش باخبر شوی در همه حال دست دست اندرکارانش مرسی وتشکر از تمام آدمهایی که در این راه زحمت میکشند

  پاسخ

 14. ناشناس

  ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ در ۶:۲۵ ب٫ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

چگونه سرعت اینترنت گوشی اندروید خود را افزایش دهیم؟

سرعت اینترنت گوشی دغدغه بسیاری از افراد است و به دنبال راهکارهای مختلفی برای افزایش آن هست…