رسم عجیب ازدواج با تمساح در مکزیک!

۵
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مراسم ازدواج در سراسر دنیا متنوع برگزار می‌شود. ازدواج مراسمی سنتی یا آیینی است که طی آن آغاز یک ازدواج و زندگی مشترک یک زوج جشن گرفته می‌شود.
ازدواج با تمساح در مکزیک

درست است که مراسم ازدواج در سرتاسر جهان بسیار متنوع برگزار می‌شود، اما خوب است بدانید بسیاری از این ازدواج‌ها حتی انسان با انسان هم نیست. مثلا ازدواج با تمساح از آن رسوم عجیب و غریبی است که راجع به آن نشنیده‌اید. در این مطلب از مجله دلتا به ازدواج با تمساح در مکزیک می‌پردازیم.

شنیدن نام ازدواج با تمساح خود دلهره را به دل هرکسی می‌اندازد. اما این رسم عجیب و غریب و ترسناک از رسوم قدیمی مکزیک است. سال‌های سال است این مراسم در بین مکزیکی‌ها اجرا می‌شود و بسیار هم مورد توجه گردشگران قرار گرفته‌است. در واقع ازدواج با تمساح نوعی مراسم سنتی سمبلیک است و هدف از آن فراوانی محصولات کشاورزی، محصولات دریایی و سلامت مردم است. 

شاید باورتان نشود که بسیاری افراد از سراسر جهان برای دیدن این مراسم، فیلم‌برداری و عکس‌برداری از آن به این کشور سفر می‌کنند.

ازدواج با تمساح در مکزیک

رسم قدیمی ازدواج با تمساح در مکزیک

این رسم عجیب و غریب در کشور مکزیک دل خیلی از دختر‌ها را می‌برد. درواقع باز شدن‌ بخت، باعث شده تمساح‌ها محبوبیت زیادی نزد این مردم داشته باشند. خوب است بدانید این رسم عجیب در کشور مکزیک سال‌هاست که اجرا می‌شود.

در عقاید سنتی مکزیک، جایگاه تمساح بسیار بالاست و دارای لقب «شاهدخت» است. همچنین، تمساح با آب و ماهی ارتباط نزدیک دارد و صنعت ماهی‌گیری عامل کلیدی اجتماعی و اقتصادی محلی است. از این جهت تمساح در برخی از شهرک‌های مکزیک دارای اهمیت بسیار و ویژه برخوردار است.

گزارش‌ها حاکی از آن است که ازدواج باتمساح نوعی مراسم سنتی سمبلیک است. این مراسم هر سال برگزار می‌شود و قدمت بیش از صد سال دارد. البته پیش از مراسم، برای تضمین امنیت جان زوج و شرکت کنندگان، دهان تمساح بسته می‌شود.

پیشنهاد مطالعه:  مطلب حمله مرگبار مار کبرا به اعضای یک خانواده در خواب! را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

دزدیدن اطلاعات از طریق گوشی، هکرها ۴ کشور را پشت سر گذاشتند!

بدافزار جدیدی می‌تواند به طور خودکار اطلاعات شما را سرقت کند. در این مطلب به بررسی بدافزار…