با این آرایش جذاب‌تر شوید!

۱۱
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
اگر همیشه برای داشتن چشم‌های درشت خیال‌بافی می‌کنید، باید بدانید دعاهای شما جواب داده است!
آرایش چشم

برخی از ترفندهای ساده آرایشی می‌توانند چشم‌های شما را درشت‌تر از آنچه که هست، نشان دهند. پس بهتر است با اطلاع از راهکارهای آرایش حرفه‌ای بدانید که کدام آرایش چشم باعث درشت شدن آن می‌شود. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

ترفندهایی که آرایش شما را جذاب‌تر می‌کنند

مدل دادن ابروها

ابروهای فرم داده شده معجزه می‌کنند و باعث می‌شوند چشم‌های شما باز و درشت‌تر به‌نظر برسند. پس فراموش نکنید که ابروهای خود را شانه کنید تا مرتب و فرم داده شده باشند. حال قسمت‌های خالی و کم‌پشت ابروها را با مداد ابرو پر کنید. همچنین می‌توانید از ژل مخصوص برای ثابت نگه‌داشتن موهای ابرو استفاده کنید. در نهایت هم با استفاده از کانسیلر در زیر ابرو آن را برجسته‌تر کنید. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید، مطلب ساده‌ترین راه داشتن چشم‌های درشت را بخوانید.

آرایش چشم

استفاده از هایلایتر

اگر چشمان ریزی دارید، یک هایلایتر می‌تواند ناجی شما باشد و در مدل آرایش چشم به شما کمک کند. همه کاری که باید انجام داد این است که یک هایلایتر براق بردارید و کمی از آن را زیر چشمان خود بکشید. البته این نکته را به‌یاد داشته باشید که این مرحله باید بعد از استفاده از کانسیلر، زیر چشم کشیده شود. این ترفند ساده باعث می‌شود چشمان شما بزرگ‌تر و روشن‌تر به‌نظر برسد.

آموزش آرایش چشم ساده

خط چشم

اگر چشمان ریزی دارید و در زمان آرایش چشم، خط چشم را در تمام دور چشم می‌کشید، باید بدانید که این روش برای درشت کردن چشم با خط چشم اشتباه است. باید استفاده از خط چشم را تنها در مژه‌های پایینی و زیر خط مژه محدود کنید. خط چشم مشکی را درون پلک پایینی نکشید چون باعث می‌شود چشم‌ها کوچک‌تر به‌نظر برسد.

 

مداد چشم سفید

حتما برای شما جالب است که بدانید استفاده از خط چشم یا مداد چشم سفید در گوشه داخلی چشم باعث می‌شود چشم‌ها درشت‌تر به‌نظر برسند. همچنین می‌توانید این مداد سفید را داخل پلک پایینی هم به‌کار ببرید تا چشم‌ها بازتر و البته درشت‌تر شوند.

آرایش

فر کردن مژه

یکی از مهم‌ترین ترفندهای آرایشی برای بزرگ کردن چشم، این است که مژه‌ها را با استفاده از فر مژه، فر کنید. برای استفاده از فر مژه دقت کنید که آن را در نزدیکی ریشه‌ها ببرید و سعی کنید مژه را از قسمت نزدیک پلک فر کنید. مژه را ابتدا فر کنید و سپس روی آن ریمل بزنید.

آرایش چشم

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب روش‌های معجزه‌آسا برای درمان موهای خشک و آسیب‌دیده را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

هنگام خرید بلوز به این نکات مهم توجه کنید

اگر می‌خواهید کمد لباس‌تان از لباس‌های بی‌مصرف پر نشود و در هزینه‌های خود به صورت قابل توج…