جنگلی ترسناک در تسخیر ارواح

۷
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
این دنیا سرتاسر پر از زیبایی، شکوه و زرق و برق‌های طبیعی است. شاید به این فکر کرده‌اید تا به جنگل سفر کرده و از طبیعت بکر آن لذت ببرید.
جنگل جیغ

درینگ وودز جنگلی ترسناک و خشمگین است که در انگلستان قرار گرفته است. بسیاری از مردم فریادهای وحشتناکی را شبانه از این جنگل وهم‌انگیز، می‌شنوند. برخی هم در روزهای مه‌آلود این جنگل، زمزمه‌هایی را شنیده‌اند. بسیاری از روستاییان اطراف این جنگل قسم می‌خورند که سایه‌های سیاه را در این جنگل مشاهده کرده‌اند. مجله دلتا به دنبال کشف ماجرای جنگل جیغ انگلستان است. داستان از چه قرار است؟

افسانه جنگل جیغ

مردم محلی درباره جنگل جیغ انگلستان ادعا می‌کنند که این صداها مربوط به افرادی است که در این جنگل گم شده و راه خروج را پیدا نکرده‌اند و در همان‌جا جان خویش را از دست داده‌اند. بجز این صدا‌های وحشتناک ادعا می‌شود که روح یک سرباز و یک سرهنگ ارتش که در این جنگل خود‌کشی نموده‌اند، مدام در این جنگل در حال پرسه زدن هستند.

درینگ وودز

جنگل جیغ کجاست؟

این جنگل در جنوب پلوکلی واقع شده است. پلوکلی دهکده‌ای است که تاکنون بیشترین تعداد روح دیده‌شده در آن گزارش شده است. صدای جیغ انسان‌ها تنها شبانه از جنگل به‌گوش می‌رسد. این روستا، ترسناک‌ترین روستای تسخیرشده در کل بریتانیا است و هنوز هم دلایل شنیده شدن این صداها پیدا نشده است.

جنگل جیغ انگلستان

محلی‌ها بر این باورند که این جنگل انسان را زندانی نموده و هیچ راه خروجی از آن وجود ندارد. بعضی از مسافرانی که به این ناحیه سفر نموده‌اند در شب صداهایی مانند فریادهای بلند را در این جنگل‌ها شنیده‌اند.

جنگل ترسناک

هنوز هم مشخص نشده است که چه کسی این قتل‌ها را انجام می‌دهد و آیا چیزی در داخل جنگل وجود دارد که کسی نباید از آن‌ها با خبر شود؟!

اگر به مطالب گردشگری علاقه دارید، آرامگاه دیدنی میرزا کوچک خان جنگلی را بخوانید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب تعطیلات عید فطر کجا برویم؟ را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

ابیانه، تنها روستای سرخ ایران

در این سفر با روستای ابیانه اصفهان و جذابیت‌های این روستا که در میان طبیعت کویری استان اصف…