هتل آغشته به خون، ترسناک ترین هتل دنیا!

۱۷
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
می‌توانید یک شب را در هتلی بگذرانید که در آن شما را با طناب می‌بندند. مجبورتان می‌کنند وارد قفسی پر از مار شوید و رویتان خون می‌ریزند!
ترسناک ترین هتل دنیا

این سوالی است که در کمال تعجب، ۲۴ هزار نفر به آن پاسخ مثبت دادند. آن‌ها مشتاق یک شب ماندن در هتلی بودند که بر اساس داستان یک کتاب ترسناک ساخته شده است. مک کامی مانور، نام این هتل است. با مجله دلتا همراه باشید تا با ترسناک ترین هتل دنیا آشنا شوید.

هتل مک کامی مانور، ترسناک ترین هتل دنیا

در بازدید از این هتل که در سن دیگو واقع شده است، یک محیط کاملا تعاملی را تجربه می‌کنید. همین موضوع در ترسناک شدن آن تاثیر زیادی دارد. در این هتل باید از ۴ لوکیشن وحشتناک بگذرید. در هرکدام از آن‌ها اتفاقات ترسناکی برایتان می‌افتد. ممکن است هر لحظه داخل یک قفس بیفتید، شما را به صندلی ببندند و به خون آغشته شوید!

در هر بار بازدید از این هتل، تنها دو نفر می‌توانند به آن وارد شوند.
تجربه حضور در ترسناک ترین هتل دنیا

بازدید از این هتل چگونه است؟

بازدید از این هتل، ۸ ساعت طول می‌کشد. ۸ ساعت ماندن در این هتل یک چالش است که تابه‌حال هیچ‌کس نتوانسته است در آن موفق شود. با وجود این هزاران نفر اسم خودشان را در لیست انتظار گذاشته‌اند. آن‌ها می‌خواهند شانس برآمدن از پس این چالش را داشته باشند.
بازدید از ترسناک ترین هتل دنیا

راس مک کامی، بنیان‌گذار ترسناک ترین هتل دنیا

بنیان گذار این هتل، راس مک کامی ۵۵ ساله، با ایجاد صحنه‌های سینمایی و مختلف، کاری کرده‌ که هیچ‌کدام از بازدیدها مثل هم نباشند. اتفاقات ترسناک و لوکیشن‌ها، برای هیچ‌کس تکراری و عادی نمی‌شود. اراس معتقد است کاری که آن‌ها می‌کنند کاملا منحصربه‌فرد است. شما می‌توانید در اینجا نقش اول فیلم ترسناک خودتان باشید! راس ۵۵ ساله، که طرفدار پر و پا قرص فیلم‌های ترسناک است، می‌گوید که ایده ساختن چنین هتلی از ۱۴ سال پیش به سرش زد. او قصد داشت شرایطی را ایجاد کند که حتی مردان گنده را هم به گریه بیندازد. ساختن ترسناک‌ترین هتل دنیا برای راس، ۳۰۰ هزار یورو هزینه داشت.
راس مک کامی، بنیان گذار ترسناک ترین هتل دنیا

شرایط حضور در هتل مک کامی مانور

افرادی که می‌خواهند در این چالش شرکت کنند، حداقل باید ۲۱ سال داشته باشند. آن‌ها نباید سابقه هیچ‌گونه بیماری قلبی و یا عصبی داشته باشند. تمام بازدیدکنندگان قبل از ورود باید یک رضایت‌نامه را امضا کنند.

تم این هتل هر سال تغییر می‌کند. بازدید کنندگان تحت تجربه‌های ترسناکی مثل قرار گرفتن در یک قفس پر از مار، خوردن تخم‌مرغ‌های فاسد شده و حتی دزدیده شدن قرار می‌گیرند. مطلب بهشت ناشناخته  را بخوانید.

هتل مک کامی مانور

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با مطالب گردشگری وحشت، قلعه آدم‌خوار اردبیل که انسان را می‌بلعد! را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

تعطیلات بی‌نظیر آخر هفته در هفت برادران

یکی از این جاذبه‌های دیدنی صخره‌های هفت برادران است که آن را با نام قلعه هفت برادران نیز‌ …