هتل آغشته به خون، ترسناک ترین هتل دنیا!

۸
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
می‌توانید یک شب را در هتلی بگذرانید که در آن شما را با طناب می‌بندند. مجبورتان می‌کنند وارد قفسی پر از مار شوید و رویتان خون می‌ریزند!
ترسناک ترین هتل دنیا

این سوالی است که در کمال تعجب، ۲۴ هزار نفر به آن پاسخ مثبت دادند. آن‌ها مشتاق یک شب ماندن در هتلی بودند که بر اساس داستان یک کتاب ترسناک ساخته شده است. مک کامی مانور، نام این هتل است. با مجله دلتا همراه باشید تا با ترسناک ترین هتل دنیا آشنا شوید.

هتل مک کامی مانور، ترسناک ترین هتل دنیا

در بازدید از این هتل که در سن دیگو واقع شده است، یک محیط کاملا تعاملی را تجربه می‌کنید. همین موضوع در ترسناک شدن آن تاثیر زیادی دارد. در این هتل باید از ۴ لوکیشن وحشتناک بگذرید. در هرکدام از آن‌ها اتفاقات ترسناکی برایتان می‌افتد. ممکن است هر لحظه داخل یک قفس بیفتید، به صندلی بسته شوید و به خون آغشته شوید!

در هر بار بازدید از این هتل، تنها دو نفر می‌توانند به آن وارد شوند.
تجربه حضور در ترسناک ترین هتل دنیا

بازدید از این هتل چگونه است؟

بازدید از این هتل، ۸ ساعت طول می‌کشد. ۸ ساعت ماندن در این هتل یک چالش است که تا به حال هیچ‌کس نتوانسته است در آن موفق شود. با این وجود هزاران نفر اسم خودشان را در لیست انتظار گذاشته‌اند. آن‌ها می‌خواهند شانس برآمدن از پس این چالش را داشته باشند.
بازدید از ترسناک ترین هتل دنیا

راس مک کامی، بنیان گذار ترسناک ترین هتل دنیا

بنیان گذار این هتل، راس مک کامی ۵۵ ساله، با ایجاد صحنه‌های سینمایی و مختلف، کاری کرده‌ که هیچ کدام از بازدیدها مثل هم نباشند. اتفاقات ترسناک و لوکیشن‌ها، برای هیچ‌کس تکراری و عادی نمی‌شود. اراس معتقد است که کاری که آن‌ها می‌کنند کاملا منحصربه‌فرد است. شما می‌توانید در اینجا نقش اول فیلم ترسناک خودتان باشید! راس ۵۵ ساله، که طرفدار پر و پا قرص فیلم‌های ترسناک است، می‌گوید که ایده ساختن چنین هتلی از ۱۴ سال پیش به سرش زد. او قصد داشت شرایطی را ایجاد کند که حتی مردان گنده را هم به گریه بیندازد. ساختن ترسناک‌ترین هتل دنیا برای راس، ۳۰۰ هزار یورو هزینه داشت.
راس مک کامی، بنیان گذار ترسناک ترین هتل دنیا

شرایط حضور در هتل مک کامی مانور

افرادی که می‌خواهند در این چالش شرکت کنند، حداقل باید ۲۱ سال داشته باشند. آن‌ها نباید سابقه هیچ‌گونه بیماری قلبی و یا عصبی داشته باشند. تمام بازدیدکنندگان قبل از ورود باید یک رضایت‌نامه را امضا کنند.

تم این هتل هر سال تغییر می‌کند. بازدید کنندگان تحت تجربه‌های ترسناکی مثل قرار گرفتن در یک قفس پر از مار، خوردن تخم‌مرغ‌های فاسد شده و حتی دزدیده شدن قرار می‌گیرند.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با دیگر جاذبه‌های جهانگردی، نامه بنویسید تا شریک رویاهایتان را پیدا کنید! را در مجله گردشگری دلتا مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
 • چاه نارسبورو

  چاه خوفناکی که همه چیز را سنگ می‌کند!

  درگذشته بسیاری از مردم از نزدیک شدن به چاه نارسبورو خودداری می‌کردند، زیرا بیم آن داشتند ک…
 • جنگل ابر

  جنگل ابر، جنگلی در میان اقیانوس ابرها

  از فراز این جنگل که نظاره کنید، دریایی خامه‌ای از شیطنت ابرها می‌بینید که درخت‌ها به حاشیه…
 • دماغ شیطان

  دماغ شیطان کجاست؟

  این باور در بین مردم اکوادور وجود داشت که شیطان، صخره دماغ شیطان را آن جا قرار داده است چر…
بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

چاه خوفناکی که همه چیز را سنگ می‌کند!

درگذشته بسیاری از مردم از نزدیک شدن به چاه نارسبورو خودداری می‌کردند، زیرا بیم آن داشتند ک…