خانه گردشگری سفر به این شهر، بازگشتی نخواهد داشت

سفر به این شهر، بازگشتی نخواهد داشت

۱۱
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
زمانی را تصور کنید که یک بلیط رفت و برگشت هواپیما به مقصدی گرفته‌اید که هیچ وقت برگشتی نخواهد داشت. با خواندن جمله بالا چه احساسی به شما دست می دهد؟
استان پاپوآ در اندونزی

واقعیت این است که همانطور که با دیدن این تیتر فکر شما به جاهای مختلف رفت می‌توان سفرهایی را متصور شد که هیچ راه بازگشتی ندارند. از جمله این عوامل می توان به پناهندگی، جنگ، سقوط هواپیما و… اشاره کرد. اما باید واقعی‌تر به موضوع نگاه کنید. آیا اکنون که در قرن ۲۱ زندگی می‌کنیم شهری در دنیا وجود داشته که نتوان از آنجا بازگشت؟ در ادامه این مطلب از مجله دلتا شما را با استان پاپوآ در اندونزی آشنا خواهیم کرد و دلایل غیر قابل بازگشت بودن سفر شما به این شهر را به شما خواهیم گفت. ابتدا لازم است کمی دورتر سفر کنیم، مثلاً اندونزی.

اندونزی

اندونزی کشوری است که بصورت مجمع الجزایر در جنوب شرقی آسیا واقع شده است و پایتخت آن جاکارتا است. معروف‌ترین شهر آن بالی است. بالی شهر بسیار زیبایی است که یکی از مقاصد معروف و پرطرفدار در جهان است که به “شهر خدایان” لقب گرفته است.بالی در اندونزی

استان پاپوآ در اندونزی

حالا که با بهترین شهر توریستی اندونزی آشنا شدید، بیایید کمی آن طرف‌تر برویم، به استان پاپوآ در اندونزی که بزرگترین استان این کشور است. اگر به این استان سفر کنید، هیچ راه بازگشتی برای شما وجود نخواهد داشت! این استان محل زندگی قبیله آدمخوارهاست و تعدادی از افرادی که حتی برای تحقیق به این استان سفر کرده بودند، هیچ وقت از سفر خود بازنگشتند و هیچ اثری از آن‌ها پیدا نشد.

آدمخوارها در استان پاپوآ در اندونزی

درباره قبیله آدمخوارها بیشتر بدانیم

قبیله آدمخوارها در جنوب غربی استان پاپوآ واقع شده است و شامل ۳۰۰۰ نفر می‌باشد. نام این قبیله کُروای است و همچنین با نام کولوفو نیز شناخته می‌شود. افراد این قبیله مانند انسان‌های اولیه زندگی می‌کنند. آن‌ها به غیر از محدوده زندگی خود، جای دیگری نرفته‌اند و اشخاص دیگری را نیز نمی‌شناسند، به همین دلیل با دیدن افراد جدید سریعاً واکنش نشان داده و پس از کشتن شخص، او را می‌خورند!

افراد این قبیله در جنگ و شکار به شدت مهارت دارند و کمتر کسی می‌تواند از دست آن‌ها جان سالم به در ببرد. وسیله جنگی آن‌ها تیر و کمان است. خانه آنها بر فراز درختان قرار دارد و رسم و رسوم عجیب و غریبی دارند و به روح و شیاطین اعتقاد جدی دارند.

قبیله کولوفو در استان پاپوآ در اندونزی

سرنوشت خبرنگارانی که به استان پاپوآ در اندونزی رفته‌اند، چه شد؟

یکی از خبرنگاران پر دل و جرأت توانست از دل این قبیله با مهارت بسیار عبور کند و ضمن تهیه گزارشی کامل، عکس‌های خوبی از این قبیله بگیرد. شخص خبرنگاری که برای تهیه خبر به آنجا رفته بود با چشم خود آدمخوار بودن آنها را دیده بود. در سال‌های بعد، پسر این خبرنگار قصد کرد کاری که پدر خود انجام داده است را بار دیگر تکرار کند و اطلاعاتی دیگر از این قبیله بدست آورد، ولی سفر او هیچ بازگشتی نداشت.

قبیله آدمخوارها در استان پاپوآ در اندونزی

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر با جاذبه‌های جهانگردی، اقامت بر فراز آسمان اتریش را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

سرزمین هیولاها کجاست؟

باغ بومارزو که به سرزمین هیولاها معروف است، توسط یک مرد عاشق ساخته شده و امروزه، از جاذبه‌…