اقامت بر فراز آسمان اتریش

۱۲
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
هتل شافبرگ اشپیتزه بر فراز قله 2000 متری شافبرگ در اتریش، یکی از زیباترین هتل‌های جهان به حساب می‌آید که برای رسیدن به آن باید ابتدا این قله را فتح کرد، سپس در این اقامتگاه پذیرش گرفت.
هتل شافبرگ اشپیتزه

هتل شافبرگ اشپیتزه در سال ۱۸۶۲ ساخته شد که در آن زمان اولین هتل کوهستانی در اتریش به شمار می‌رفت. با مجله دلتا همراه باشید تا با این هتل زیبا و خارق‌العاده آشنا شوید.
هتل شافبرگ اشپیتزه در اتریش

چرا این هتل را انتخاب کنیم؟

ملاک برتری و خاص بودن این هتل برای توریست‌هایی که سالانه از نقاط مختلف جهان برای اقامت در آن مشقت سفر را به جان می‌خرند، چشم‌انداز زیبا و باشکوه آن از کوه‌های آلپ است. مشاهده طبیعت دل‌انگیز کوه‌ها و دریاچه‌های اطراف آن چشم‌اندازی رویایی و خیره کننده بخصوص موقع غروب یا طلوع آفتاب بوجود می‌آورد.
منظره هتل شافبرگ اشپیتزه

مسیر رسیدن به هتل شافبرگ اشپیتزه

برای رسیدن به این هتل کوهستانی در اتریش ۲ انتخاب پیش روی شماست ؛ اولین راه  پیاده‌روی ۶ کیلومتری مسیر قله است و دومین راه استفاده از قطاری است که در این مسیر ساخته شده و در ۳۵ دقیقه شما را به بالای قله می‌رساند.
قطار برای رسیدن به هتل شافبرگ اشپیتزه

جالب است بدانید هزینه اقامت در این هتل با وجود اینکه منظره خیره‌کننده‌ای را به میهمانانش هدیه می‌دهد، بیش از حد گران نیست. شما برای یک شب اقامت در این هتل خارق‌العاده و دیدنی همراه با صبحانه، حدود ۶۵ دلار باید هزینه کنید.
پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر با جاذبه‌های جهانگردی، موزه شکست عشقی را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

نهایت زیبایی در روستای اُنار اردبیل

روستای اونار یا اُنار از جاهای دیدنی اردبیل است؛ روستایی از توابع دهستان لاهرود که در شهرس…