چند پیشنهاد اوکازیون برای مشارکت در ساخت!

۰
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه

جنبشی در بازار ملک و املاک افتاده است که کارشناسان مدتی است اسم این جنبش را «دوره پیش رونق» گذاشته اند؛ یعنی با گذر از این دوره، بهار بازار ملک از راه خواهد رسید و رونق چندین سال پیش دوباره به این صنعت باز خوهد گشت.

نظر اغلب کارشناسان و دست اندرکاران ملک و مسکن این است که چنین دوره ای به زودی از راه خواهد رسید. در این صورت سازندگان مسکن نیز که مدت ها از رکود این حوزه رنج برده و چشم انتظار تحولاتی در بازار مسکن هستند باید دست به کار شوند و از همین الان املاک ایده آل خود را برای شروع پروژه های جدید ساخت و ساز بیابند.

خوش بختانه این روزها پیدا کردن فایل های مناسب برای ساخت و ساز در نقاط مختلف شهر تهران بسیار ساده شده است و این سادگی و سهولت را مدیون سایت های ملکی نظیر سایت ملکی جهانی دلتا (DELTA.IR) هستیم.

نقش جنبشی در بازار ملک و املاک افتاده است که کارشناسان مدتی است اسم این جنبش را «دوره پیش رونق» گذاشته اند؛ یعنی با گذر از این دوره، بهار بازار ملک از راه خواهد رسید و رونق چندین سال پیش دوباره به این صنعت باز خوهد گشت.ملکی در اشتغال‌زایی و رونق بازار

این سایت ها یک واسطه سهل و ساده بین ارائه کنندگان مسکن، اعم از کلنگی، آپارتمان، خانه، ویلا، زمین، باغ، کارخانه و امثال آن هستند که در بسیاری از اوقات این خدمات را به رایگان در اختیار عموم قرار می دهند.

در ادامه تعدادی از فایل های اوکازیون و بسیار مناسب را در منطقه ۲ تهران فهرست کرده‎ایم که می‎تواند برای سازندگان مسکن نمونه‎های قابل توجهی باشد.

در ضمن کسانی که ملک یا املاکی مناسب برای مشارکت در ساخت در منطقه ۲ تهران دارند می توانند به قسمت «مشارکت در ساخت» در سایت ملکی جهانی دلتا بروند و مطابق شکل رو به رو، به سادگی نسبت به ثبت ملک خود اقدام کنند.

برای مشاهده لیست املاک مناسب مشارکت در ساخت در منطقه ۲ تهران روی لینک زیر کلیک کنید.

https://goo.gl/Sq6mCY

دانلود اپلیکیشن
 • جدیدترین پیش بینی قیمت مسکن

  پیش‌بینی قیمت مسکن در سال ۹۹

  در شرایطی پیش‌بینی کارشناسان از قیمت مسکن بر کاهش آن در هفته‌های آتی دلالت دارد که حتی در …
 • پیش فروش مسکن ملی

  پیش فروش مسکن ملی در شهرهای جدید

  معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به پیش فروش واحدهای مسکن ملی که به شیوه مشارکتی احداث می…
 • قیمت مسکن تهران اسفند 98

  رکورد قیمت مسکن در تهران

  روند صعودی قیمت مسکن در شهر تهران که از آذر ماه ۹۸ آغاز شده بود در اسفندماه نیز حتی با وجو…
بیشتر ببینید در اخبار مسکن

همچنین بخوانید

نکاتی در رابطه با تمدید قرارداد اجاره در سال ۱۴۰۱

از آنجایی که قرارداد اجاره جزو قراردادهایی‌ است که روزانه تعداد زیادی از آن‌ها منعقد می‌شو…