خانه گردشگری رویایی‌ترین هتل‌ها برای خوابیدن زیر سقف آسمان

رویایی‌ترین هتل‌ها برای خوابیدن زیر سقف آسمان

۳
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
چند نفر از ما آن روزگاری را که شب های تابستان زیر نور ستاره ها در پشت بام ‌خانه‌ها می‌خوابیدیم را به یاد دارند؟ شب‌هایی که شاید نور ستاره‌ها امان نمی‌داد تا پلک‌ روی هم بگذاریم.
هتل بدون سقف

امروز در کلان شهرها به دلایل زیادی نمی‌شود حس خوابیدن زیر سقف آسمان را تجربه کرد اما هتل بدون سقف مکانی است که این حس را برای شما تداعی می‌کند. اینکه بهترین این هتل‌ها کدامند و کجا قرار دارند را در این مطلب از مجله دلتا با هم خواهیم دانست.

اقامتگاه Lion Sands Game Reserve | جنوب آفریقا

داشتن یک خانه درختی در کودکی همیشه آرزوی بیشتر ما بوده و شاید هم هست. در جنوب آفریقا یک خانه درختی وجود دارد که می‌تواند این آرزوی دیرینه را حتی برای یک شب هم که شده بر آورده کند. در این هتل بدون سقف، شب، زمانی که روی تخت مشغول استراحت هستید این امکان را دارید تا کهکشان‌ها و ستاره‌های بی شمار اطرافتان را ببینید و بشمارید.
هتل بدون سقف در آفریقا

اقامتگاه Bangkok Tree House | تایلند

اگر در سفر جهانگردی خود به تایلند رسیدید می‌توانید در این خانه درختی، برای چند روز کاملا ارگانیک زندگی کنید. طراحی این اقامتگاه طوری است که حتی شما زیر سقف آسمان دوش می‌گیرید! وجود برکه‌ها و رودخانه‌هایی اطراف این هتل، اقامت شما را رویایی‌تر می‌کند.
هتل بدون سقف در تایلند

اقامتگاه Las Ventanas al Paraiso | مکزیک

هتل لوکس و با شکوهی در مکزیک که دارای ۷۱ اتاق است. این اقامتگاه دست شما را در انتخاب باز گذاشته، چرا که هم می‌توانید در اتاق‌های لوکس هتل که چشم‌اندازهای بی‌نظیری دارند اقامت کنید و هم این که درخواست کنید تا محل اقامتتان را به ساحل مخصوص هتل ببرند. زمانی که شما دستور این کار را می‌دهید همه چیز حتی تلویزیون هم برایتان در اتاق ساحلی‌تان مهیا می‌شود.
هتل بدون سقف در مکزیک
پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با اقامتگاه های جذاب در داخل کشور، اقامتگاه ماجرا؛ اقامتگاهی به رنگارنگی خاک‌های هرمز را در مجله گردشگری دلتا مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

هیچکس از این زندان فرار نمی‌کند!

آیا اسم زندان را که شنید به یاد مکانی محصور شده با دیوارهای بلند و برج‌های دیده‌بانی افتاد…