خانه گردشگری عشق را در طبیعت ببینیم!

عشق را در طبیعت ببینیم!

۵
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
عده‌ای عاشق پاریس‌اند که شهر عشق است. اما مکان‌های قلبی شکل، چه با دست‌ ساخته شده باشند و چه به‌صورت طبیعی، به‌وضوح جذابیت نماد عشق را به تصویر می‌کشند.
مکان های قلبی شکل

از پرواز بر فراز تپه‌های مرجانی قلبی شکل در استرالیا گرفته تا تاکستان‌های گل که شما را به یاد دبی می‌اندازند، این مکان های قلبی شکل الهام‌بخشِ عشق هستند! با مجله دلتا همراه باشید تا با این مکان‌ها آشنا شویم.

هوکایدو، ژاپن

در میان جاذبه‌های طبیعی این جزیره در ژاپن، دریاچه تویونی به‌صورت طبیعی در بخش جنوب شرقی شهر توماکومای شکل‌ گرفته است و یکی از جذاب‌ترین مکان های قلبی شکل در دنیاست.

مکان های قلبی شکل در ژاپن

جوکولسارلون گلسیر لاگون، ایسلند

در غارهای یخی جوکولسارلون گلسیر لاگون، پنجره‌های نامنظم شکلی ایجاد شده‌اند که می‌توان از پایین و به‌ واسطه این پنجره‌ها آسمان را مشاهده کرد. در زمستان صدها خوک آبی به این نقطه سرازیر می‌شوند و در تالاب پر از ماهی آنجا جشن می‌گیرند.

مکان های قلبی شکل در ایسلند

غار بز کوهی بالایی، آریزونا

با صخره‌نوردی به سمت غار بز کوهی بالایی در آریزونا، صخره‌ای قلبی شکل مشاهده خواهید کرد که طی هزاران سال به‌واسطه فرسایش کوه در یک سنگ قرمز شکل‌ گرفته است. این غار با وسعت ۲۷هزار مایل مکعب در ایالات آریزونا، یوتاه و نیومکزیکو قرار دارد.

مکان های قلبی شکل در آریزونا

صخره دریایی قلبی شکل، صخره مانع بزرگ، استرالیا

برای دیدن یکی دیگر از مکان های قلبی شکل در صخره مانع بزرگ، باید از یک هلیکوپتر یا هواپیمای دریایی استفاده کنید. این صخره مرجانی قلبی شکل با ارتفاع ۵۶ فوت، منطقه‌ای حفاظت‌ شده است و کسی نمی‌تواند به سمت آن شنا کرده یا از آن بازدید کند.

مکان های قلبی شکل در استرالیا

اسپیکنیک، اسلوونی

کمی از بهترین نوشیدنی‌های اسلوونی در اسپیکنیک را امتحان کنید، شهری کوچک که به خاطر جاده قلبی شکل و بادخیزش مشهور است.

مکان های قلبی شکل در اسلوونی

باغ جادویی دبی، امارات متحده عربی

هرساله از اواسط ماه نوامبر تا اواسط ماه می، باغ جادویی دبی محل شکوفایی بیش از ۱۵۰ میلیون گل می‌شود که به شکلی زیبا و طاقی شکل و اشکال باورنکردنی تزیین‌شده‌اند. این باغ یک پیاده‌روی زیبا دارد که به شکل قلب تزیین‌شده است.

مکان های قلبی شکل در دبی

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با جاذبه‌های گردشگری بیشتر، مطلب دریاچه‌ای با درختان برعکس! را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

موزه ای به خوشمزگی شکلات

در بعضی از کشورها هم خوراکی‌های خوشمزه و منحصربه‌فرد را در قالب یک نمایشگاه و یا حتی موزه …