خانه مد و زیبایی خانم‌های لاغر چه نوع لباس مجلسی بپوشند؟

خانم‌های لاغر چه نوع لباس مجلسی بپوشند؟

۲
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بسیاری از خانم‌های ایرانی اندام‌های باریک و لاغر دارند و معتقدند که در انتخاب لباس خیلی باید دقت کنند زیرا بسیاری از مدل لباس‌ها به اندام آن‌ها نمی‌آید و ممکن آن‌ها را لاغر‌تر نشان دهند.
لباس مجلسی خانم های لاغر

خانم‌هایی که اندام لاغری دارند، گزینه‌های زیادی برای انتخاب لباس مجلسی مناسب خود دارند و در اکثر لباس‌ها زیبا به نظر می‌رسند؛ اما یک سری اشتباهات رایج در انتخاب لباس مجلسی می‌تواند به فاجعه ختم شود. در این مطلب مجله دلتا قصد داریم به یک سری نکات مهم درباره لباس مجلسی خانم های لاغر اشاره کنیم. با ما همراه باشید.

لباس مجلسی خانم های لاغر

لباس‌ مجلسی راسته، تنگ و بلند دوری کنید

یکی از اشتباهات رایج بین خانم‌های لاغر این است که لباس‌هایی راسته،  بلند و تنگ برای خود انتخاب می‌کنند. لباس‌هایی که این مدل را دارند نه تنها لاغرتر از حد معمول نشان می‌دهند بلکه شما را بلندقدتر هم نشان می‌دهند که نتیجه را زیاد جالب نخواهد کرد.

لباس‌ شب دامن پفی 

بهتر است از لباس‌های دامن پفی استفاده کنید. اگر پاهای خیلی لاغری دارید دامن پفی بلند و اگر پاهای کشیده‌ای دارید، از دامن پفی  کوتاه است، استفاده کنید.

لباس مجلسی خانم های لاغر دامن پفی

لباس مجلسی دامن ماهی، هیچوقت قدیمی نمی‌شود

اگر می‌خواهید نکات مثبت اندامتان به چشم بیاید و جذاب‌تر به نظر برسید، بهتر است از دامن ماهی استفاده کنید. این نوع دامن اندام را پر نشان داده و نقص‌های آن را می‌پوشاند.

دامن‌های چاک دار، انتخابی عالی

یکی از بهترین مدل‌های دامن در کنار دامن پفی و ماهی برای افراد لاغر، دامن چاک دار است. اگر سنتان بالاتر است و می‌خواهید استایلی خانمانه‌تر داشته باشید، دامن چاک دار انتخاب بهتری است.

یقه هفت، دکلته، یک آستینه

خانم‌های لاغر بالاتنه استخوانی و بسیار جذابی دارند که بهتر است آن را خیلی نپوشانند. یقه دکلته می‌تواند انتخاب خوبی باشد اما اگر با این نوع یقه‌ها راحت نیستید، از لباس مجلسی یک آستینه استفاده کنید. گزینه بعدی آستین‌های گشاد و توری و یقه هفت است.

 

لباس مجلسی خانم های لاغر آستین پفی

رنگ‌های روشن 

از لباس‌های مجلسی با رنگ‌های روشن و متنوع استفاده کنند.

لباس‌ مجلسی راه راه افقی

پارچه‌هایی که این طرح را دارند، بهتر است در قسمت دامن یک لباس مجلسی به کار روند تا پایین تنه، باسن و ران شما را پرتر نشان دهند. لباس‌های راه راه علاوه بر پنهان کردن نقص‌های بدن بسیار هم شیک و رایج هستند.

لباس مجلسی خانم های لاغر راه راه

نوع پارچه

خانم‌های لاغر بهتر است لباسی مجلسی را انتخاب کنند که پارچه کلفت‌تری دارد. پارچه‌های کلفت‌تر باعث پر به نظر رسیدن اندام می‌شود و توجه‌ها را به گودی‌های بدن شما جلب می‌کند.

لباس مجلسی برای ریز نقش ها

اگر بالاتنه ریز و کوتاهی دارید یا در کل اسنخوان‌بندی کوچکی دارید، پیشنهاد می‌کنیم، لباس شب مورد نظرتان، تک رنگ و بلند باشد. خانم‌های ریزه در همچین لباسی عالی به نظر خواهند رسید.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “لباس مجلسی طوسی را با چه رنگی ست کنیم؟” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

چند روش برای پوشیدن لباس اورسایز خانم ها

هیچ قانونی در لباس پوشیدن وجود ندارد و تنها چیزی که در هر استایلی، بی قید و شرط باید از آن…