خانه مد و زیبایی روش‌هایی برای ست کردن پالتو قرمز

روش‌هایی برای ست کردن پالتو قرمز

۴
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر برای اولین بار این رنگ را برای لباس خود انتخاب کنید، ما می‌توانیم به شما نشان دهیم که چگونه پالتوهای قرمز را به روشی مناسب بپوشید و تیپی مناسب داشته باشید.
ست کردن پالتو قرمز

قرمز رنگ عشق، اشتیاق، اعتماد به نفس، فریبنده و در عین حال رنگ خشونت، خشم، خطر و گاهی نماد جرم و گناه است. از آنجایی که رنگ قرمز جز رنگ‌های گرم محسوب می‌شود بنابراین برای فصل پاییز بسیار مناسب است. با وجود اینکه تیپ سر تا پا قرمز می‌تواند جسورانه باشد اما در عین حال به طور غیرقابل باوری زیبا و کاملاً ترند است. این استایل می‌تواند نشان‌دهنده اعتماد به نفس فوق العاده شما باشد. روش‌هایی برای ست کردن پالتو قرمز را در این مطلب مجله دلتا ببینید.

روش‌هایی برای ست کردن پالتو قرمز

قرمز با رنگ های خنثی 

یکی از راحت‌ترین راه‌ها برای ست کردن پالتو قرمز ، رنگ‌های خنثی مانند مشکی، کرم، سفید و طوسی است. البته به یاد داشته‌ باشید هر قرمزی هم با سفید و سیاه جور در نمی‌آید و این اشتباه است که هر قرمزی را با سیاه یا سفید ست کنید. معمولا قرمزهای تیره‌تر با مشکی و قرمزهای روشن با سفید مناسب هستند. طوسی هم از آن رنگ‌هایی است که همیشه کنار قرمز زیبا و جذاب به نظر می‌رسد.

ست کردن پالتو قرمز رنگ خنثی

قرمز با بنفش و صورتی

می‌توانید پالتو قرمز را با رنگ‌های صورتی یا بنفش ست کنید. این ترکیب می‌تواند بسیار تکمیل کننده باشد و به راحتی ظاهری به روز و زیبا می‌سازد. تنها کافیست دامن صورتی پاستلی را با یک پالتو قرمز ست کنید.

ست کردن پالتو قرمز رنگ گلبهی

قرمز با جین

شاید دوست داشته باشید که استایل همیشگی خود را کمی متفاوت کنید. در این صورت می‌توانید از جین به همراه یک پالتو قرمز استفاده کنید. فرقی نمی کند شلوار جین روشن باشد یا تیره.

ست کردن پالتو قرمز جین

پالتو قرمز با چرم

ترکیب قرمز و چرم انتخابی عالی برای موقعیت‌هایی است که می‌خواهید روحیات خاص خود را به رخ دیگران بکشید. در حالی که می‌توانید این استایل را در طول روز هم داشته باشید، اما این استایل به طور خاص برای شب‌ها بسیار عالی است.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی مطلب “رنگ صورتی در استایل روزهای سرد” را مطالعه کنید.

 • شلوار خمره ای

  شیک‌تر از همیشه با شلوار خمره‌ای!

  شلوار خمره ای یا مدل حَرِم (Harem Pants) شلوارهایی با پاچه‌های گشاد ، آزاد و راحت است که د…
 • رنگ های بهاری

  در بهار چه رنگ‌هایی بپوشیم؟

  یکی از طیف‌های آتشین قرمز که حاوی مقداری تنالیته‌ی نارنجی است. این رنگ تماما بیانگر شور، ا…
 • نکاتی برای انتخاب کیف مجلسی

  سعی کنید بین تزئینات لباس و کیف هماهنگی وجود داشته باشد. مثلا اگر روی سرشانه‌های پیراهن پو…
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

شیک‌تر از همیشه با شلوار خمره‌ای!

شلوار خمره ای یا مدل حَرِم (Harem Pants) شلوارهایی با پاچه‌های گشاد ، آزاد و راحت است که د…