چگونه با کتونی استایل بهتری داشته باشید؟

۶
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
چگونه با کتونی استایل بهتری داشته باشید؟ برای اینکه با کتونی خوشتیپ‌تر به‌نظر برسید بهتر است از یکسری قوانین پیروی کنید.
با کتونی استایل بهتری داشته باشید

” اسنیکرز ” نام نوعی کفش است که از یک کفی از جنس پلاستیک نرم و رویه­ ی پارچه‌ای (الیاف مصنوعی) تشکیل شده است.
رانینگ، کفش تنیس و … همه جزو کتونی اسنیکرز به حساب می‌آیند و همه آن‌ها کفش‌هایی هستند که برای ورزش و پیاده­‌روی مناسب و راحت‌اند.
در واقع کتونی یا کفش اسپرت واژه‌هایی است که برای اسنیکرز انتخاب کرده­­‌ایم اما در این مطلب مجله دلتا که چگونه با کتونی استایل بهتری داشته باشید برای درک بهتر از همان واژه‌های همیشگی استفاده خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

چگونه با کتونی استایل بهتری داشته باشید؟

برای اینکه با کتونی خوشتیپ‌تر به نظر برسید بهتر است از یکسری قوانین پیروی کنید. شاید برای‌ شما کمی سخت باشد اما بعد از دیدن نتیجه مطمئن باشید نظرتان تغییر خواهد کرد.

۱- UGLY SHOES معمولا کفش­‌های بزرگ و یقری هستند که استایل کردن‌شان آنچنان هم راحت نیست. برای اینکه با این کتونی صاحب یک استایل بی‌نظیر شوید بهتر است در وهله اول این را بدانید که این کفش­‌ها معمولا مناسب افرادی هستند که قد بلند و پاهای کشیده دارند. این کتونی معمولا قد را کوتاه‌تر کرده و از این رو مناسب افراد کوتاه قد نیست. همچنین سعی کنید از پوشیدن لگ و شلوار اسکینی باآن صرف نظر کنید، شلوارهای راسته یا STRAIGHT بیشتر مناسب این کفش‌­ها هستند.

با کتونی استایل بهتری داشته باشید شلوار

البته در انتخاب قد شلوارتان وسواس به خرج بدهید؛ سعی کنید شلواری که انتخاب می‌کنید یا از مچ بالاتر باشد و یا روی کتونی قرار بگیرد. شلوارهایی که قدشان تا روی مچ است به هیچ عنوان مناسب این نوع کفش نیستند و قدتان را کوتاه‌تر می‌کنند. با همه این‌ها در برخی استایل‌ها این کفش‌های ترندی را می‌توانید با دامن و پیراهن نیز ست کنید، به شرطی که قد این لباس‌ها از مچ بالاتر باشد.

۲- اگر قراراست با کتونی خود جوراب بپوشید باید چند استایل مناسب و استاندارد را بشناسید. ترکیب جوراب با دامن یک استایل ترندی است، ولی بهتر است قد جوراب از قد دامن کوتاه‌تر باشد.

با کتونی استایل بهتری داشته باشید دامن

اگر جوراب و کتونی را با شلوار می‌پوشید توجه کنید که حتما جوراب‌تان از قد شلوار بلندتر باشد تا ساق آن زیر شلوارتان قرار بگیرد و ظاهری یکدست به وجود بیاورد.

اگر هنوز جای یک کتونی راحت در میان کمدتان خالی است. بهتر است عجله کنید و یک آیتم مهم و کاربردی به استایل خود اضافه کنید.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر چطور بصورت حرفه‌ای، رنگ لباس خود را انتخاب کنیم؟ را مطالعه کنید.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

در مسافرت‌های تابستانه شیک لباس بپوشید

لباس های مناسب تابستان را اگر شما بشناسید و آن‌ها را تهیه کنید، تا آخر تابستان کارتان راحت…