سیشل؛ بهشت استوایی

۱
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
سپری کردن تعطیلات در سواحل سیشل قطعا خاطرات به یادماندنی را برایتان به همراه خواهد داشت.
جاذبه های سیشل

سیشل با سواحل دیدنی و خیره‌کننده‌اش جزو برترین مقاصد مناسب یک ماه عسل عاشقانه به شمار می‌آید؛ مجمع الجزایری که شامل ۱۱۵ جزیره می‌شود. البته سیشل چیزی بیش از سواحل زیبا و جنگل های خیره‌کننده در خود جای داده که برای کشفشان باید مقاله بهترین جاذبه های سیشل را دنبال کنید. با مجله دلتا همراه باشید.

آبشار پورت گلاد

«پورت گلاد» یکی از بهترین محوطه‌های سیشل برای شنا کردن زیر آب‌های آبی به شمار می‌رود اما چیزی که از جاده نمی‌توانید ببینید آبشار زیبای آن است. در نزدیکی کلیسا ماشینتان را پارک کنید و به همراه یکی از تورهای هدایت شده به سمت بالا راه بیفتید. اگرچه خود سفر خیلی سخت نیست، اما وقتی به جنگل رسیدید پیدا کردن راه کار آسانی نخواهد بود.

جاذبه های سیشل آبشار پورت گلاد

کارناوال سیشل

کارناوال سیشل رویداد نسبتاً جدیدی در تقویم آن به شمار می‌رود و تنها ۶ سال قدمت دارد، اما به همین سرعت توانسته به یک رویداد بزرگ و یکی از مهم‌ترین جاذبه‌ها برای گردشگران تبدیل شود. این جشن سه روزه در رابطه با یکی از فرهنگ‌های سیشل بوده و اغلب در ماه آوریل برگزار می‌گردد.

کارناوال

زیپ لاین و سنگنوردی

آیا دوست دارید کمی هیجان را در سفرتان تجربه کنید؟ برای این کار باید خود را برای زیپ لاین و امکانات سنگنوردی سیشل در اقامتگاه پنج ستاره «کنستانس افیلیا» آماده کنید و این مقصد را در اولویت‌های خود قرار دهید. با توجه به موقعیت زیپ لاین در بالای جنگل قطعاً با مناظری حیرت‌انگیز روبرو خواهید شد و سطح آدرنالین خونتان هم بالا می‌رود.

زیپ لاین و سنگنوردی

جنگل وله دو مه

بازدید از «وله دو مه» درک تشبیه «پراسلین» به باغ عدن واقعی را برایتان آسان می‌کند. اینجا را با توجه به آن که یک جنگل بارانی طبیعی و یکی از میراث جهانی یونسکو به شمار می‌رود، باید حتماً تماشا کنید. وله دو مه به خاطر درختان «کوکو دو مر» میوه معروف این نواحی، شهرت زیادی دارد. مطمئن باشید که از تماشای این مناطق بینهایت لذت خواهید برد. همچنین می‌توانید طوطی‌های سیاه و بسیاری از پرندگان بومی دیگر را هم از نزدیک ببینید.

جنگل وله دو مه

گلف در هتل لموریا

زمین گلف معروف و حرفه‌ای «هتل لموریا» به واقع خیره‌کننده است. این زمین برای گلف بازانی از هر سطح چالش برانگیز بوده و ۹ سوراخ عقبی آن به طور ویژه بسیار سخت هستند. این چالش با منظره‌هایی شگفت‌انگیز همراه شده و سوراخ پانزدهم با موقعیتی که در بالای صخره دارد نمایی از ساحل معروف «انسه ژرژت» را به شما هدیه می‌کند. اگر در هتل اقامت ندارید باید از قبل زمین را رزرو کنید.

گلف در هتل لموریا

پیشنهاد مطالعه: “۷ مکان عجیب در دنیا که شبیه به سیاره ها هستند” را در مجله دلتا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

کوچک‌ترین کشورهای جهان کدام‌اند؟

کشورهایی در دنیا وجود دارند که بسیار کوچک هستند. همچنین این کشورها موقعیت‌های جغرافیایی خا…