خانه مد و زیبایی برای خوش تیپ بودن حتما باید لباس خارجی پوشید؟

برای خوش تیپ بودن حتما باید لباس خارجی پوشید؟

۰
0
آنچه در خرید اهمیت دارد رضایت شما از خرید است اینکه محصولی که می‌خرید با کیفیت باشد اهمیتش بیشتر است تا اینکه ایرانی باشد یا لباس خارجی.
لباس خارجی

فاکتورهای هر فرد برای یک خرید خوب متفاوت است. یکی قیمت برایش اولویت دارد و دیگری کیفیت. قطعا چیزی که اهمیت دارد این است که برای یک خرید خوب کدام فاکتورها مهم هستند؟ اصلا خرید از مارک‌های لباس خارجی درست‌تر است یا کالاهای ایرانی هم می‌توانند نیاز مشتریان را برطرف کنند. در این مقاله مجله دلتا با هم می‌بینیم که یک برند ایرانی باکیفیت هم می‌تواند مثل برندهای غیر ایرانی نیازهای مشتری را برآورده کند.

خوش تیپ باشید

اینکه بعضی از افراد فکر می‌کنند تنها با پوشیدن لباس‌ خارجی خوش پوش به نظر می‌رسند، یکی از دلایل مهمی است که آنها را از خرید کالای ایرانی پشیمان می‌کند. از نظر بعضی‌ها لباس‌های خارجی هم اسم و رسم بهتری دارند هم به دلیل سادگی در طراحی‌شان و چون لزوما برند هستند، آنها را خوش تیپ می‌کنند.

لباس ساده

 اما یادتان باشد اینکه فکر کنید با پوشیدن هر لباسی که قیمت بیشتری برای آن پرداخت می‌کنید یا چون از  فلان برند خریده‌اید خوش تیپ و خوش‌لباس به نظر می‌رسید، اشتباه است! نکته مهم در خوش پوشی این است که اولا سلیقه خوبی در انتخاب لباس داشته باشید و ثانیا لباس متناسب با فرم بدن خود را انتخاب کنید.

کیفیت لباس خارجی بهتر است

شاید اینطور جا افتاده باشد که کیفیت محصولات خارجی بارها بهتر از محصولات ایرانی است و اگر کالای ایرانی بخرید باید بعد از مدتی آن را دور بیندازید یا جایگزینی برایش انتخاب کنید. البته نمی‌شود گفت این موضوع چقدر صحت دارد؛ اما در نظر داشته باشید بسیاری از مارک‌هایی که در کشور ما به عنوان برند شناخته می‌شوند در کشور خودشان یک برند متوسط هستند که کیفیت چندانی ندارند؛ ولی چون با توجه به نرخ ارز با قیمت بالایی به فروش می‌رسند و به نظر می‌آید که حتما کیفیت بهتری دارند.

پوشش خارجی

طراحی لباس خارجی بهتر است؟

آنچه در مورد لباس‌های خارجی توجه را جلب کند، سادگی در طراحی آنها باشد که معمولا با سلیقه خیلی‌ها به خصوص جوانان سازگار است. اما ممکن است در هنگام خرید یک لباس ایرانی بارها کمی کج سلیقگی یا طراحی بدون فکر دیده باشید.

بسیاری از  پوشاک ایرانی تحت نظر طراحان مد و لباس طراحی شده با در نظر گرفتن سلیقه مصرف کننده داخلی و با پارچه هایی با کیفیت مناسب دوخته و تولید می‌شوند. این برندهای ایرانی که در حال حاضر شناخته شده‌اند، توانسته اند مطابق سلیقه ساده افراد شیک پسند نیز لباس تولید کنند.

کلیشه‌ها را خط بزنید

قطعا شما هم خرید از یک کالای ایرانی با برند معتبر و مطابق با طراحی روز را به یک برند خارجی ترجیح می‌دهید. ما با اینکه شاید کمی کلیشه ای به نظر برسد اما خرید از تولید کننده ایرانی به تولید داخلی کشورمان نیز کمک می‌کند و انگیزه تولید کنندگان را برای بالا بردن کیفیت محصولات بیشتر می‌کند.

در نظر داشته باشید که تولید کننده داخلی محصول را متناسب با فرهنگ، شرایط موجود و متناسب با سلیقه مردم ایرانی تولید و عرضه می‌کند در نتیجه با نیاز مردم آشناتر است.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر “محبوبیت سبک ساده گرایی در سال ۲۰۲۰” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

۶ قانون همیشگی در مد و استایل آقایان

پوشیدن لباس‌های طرحدار بسیار جذاب است اما این دلیل نمی‌شود که در این کار زیاده روی کنیم. ا…