هودی مردانه و چند سبک پوشیدن آن!

۹
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
هودی را می‌توانید به اشکال گوناگونی با لباس‌های دیگر ترکیب کنید و استایلی متفاوت و خاص‌تر از بقیه درست کنید.
هودی مردانه

هودی‌ مردانه لباس‌ راحتی است که برای تیپ‌های کژوال و ساده به کار می‌رود. این لباس اصولا یک لباس جوان پسند به شمار می‌رود که می‌تواند در فصل‌های سرد و معتدل مورد استفاده قرار گیرد. انواع هودی و روش‌های پوشیدن آن را در مجله دلتا بخوانید.

آن چه که ما امروز آن را به نام هودی می‌شناسیم همان هودی‌های ورزشی هستند که در گذر زمان تغییر کرده‌اند و به آرامی وارد کمد لباس‌های ما شده‌اند. اما چطور می‌توانید هودی مردانه را متفاوت‌تر از بقیه بپوشید. هودی‌ها را به طور کلی به سه دسته می‌توان تقسیم کرد: هودی بدون زیپ، زیپ‌دار و نیم زیپ

استایل ورزشی با هودی مردانه

هودی زیپ‌دار لباس مناسبی برای استایل ورزشی مردانه به شمار می‌رود و می‌تواند در ساک لوازم ورزشی شما قرار بگیرد. این هودی را می‌توانید با شلوار جین یا شلوار راحتی و ورزشی و کفش اسپرت بپوشید و برای ورزش روزانه آماده باشید.

هودی مردانه زیپ دار

هودی به عنوان لایه لباس

 می‌توانید انواع مختلف هودی مردانه را با لباس‌های زمستانی استفاده کنید. هودی‌های بدون زیپ را به راحتی می‌توانید زیر ژاکت جین بپوشید و با یک شلوار جین تیره‌تر ست کنید.

هودی مردانه کت جین

کت چرمی و هودی هر دو برای فصل‌هایی طراحی شده‌اند که سرمای کمتری نسبت به زمستان دارند و در کنار هم می‌توانند ترکیبی قوی برای روزهای سرد زمستانی بسازند. برای رنگ کت چرمی، رنگ مشکی و تیره را انتخاب کنید اما برای رنگ هودی می‌بایست رنگی متضاد همانند سفید یا کرم برگزینید.

هودی مردانه با کت چرم

هودی مردانه همراه با شلوار پارچه‌ای

این روزها همه در دنیای مدرن به سمت ترکیب کردن لباس‌هایی با پارچه‌های متفاوت و استایل‌های متفاوت هستند. اگر از ترکیب ژاکت، کت و شلوار با هودی خوشتان آمده است، پیشنهاد پوشیدن یک کت از جنس کتان یا جین به همراه شلوار پارچه‌ای و هودی را به شما می‌دهیم.

هودی مردانه با کت

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “آشنایی با انواع تی‌شرت مردانه” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

نکات مهم مراقبت از پوست در ایام نوروز

مراقبت از پوست در ایام نوروز را جدی بگیرید و در صدد انجام دادن آن برآیید. …