خانه‌های سه‎خوابه در تهران چه قیمتی هستند؟ (+نقشه)

۰
0
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خانه‌های سه‎خوابه در تهران چه قیمتی هستند؟ برای خانواده‌های پرجمعیت و پر رفت و آمد در اختیار داشتن خانه‎ای با بیش از دو اتاق یکی از ملاک‌های مهم خرید خانه است.

به گزارش اختصاصی مجله دلتا؛ باوجود اینکه غالب افرادی که در کلانشهرها زندگی می‎کنند در خانه‌هایی یک یا دو‎خوابه زندگی می‌کنند اما هنوز هم هستند کسانی که به دنبال خرید خانه‌هایی با تعداد اتاق خواب بیشتر باشند. حتی افزایش قیمت مسکن در تهران هم تاثیری بر تصمیم‎شان ندارد و در اختیار داشتن خانه سه‎خوابه جزوی از اولویت‎های زندگی‎شان محسوب می‎شود.

وقتی تعداد فرزندان و اعضای خانواده بیشتر است، به طبع نیاز به اتاق خواب و سرویس بهداشتی هم بیشتر خواهد بود و شما باید به دنبال خرید خانه‎ای با تعداد اتاق خواب‎ بیشتر باشید. خیلی‎ها در پی این دغدغه به آژانس‎های ملکی و سایت‎های املاک مراجعه می‎کنند ولی دچار سردرگمی می‎شوند.

چرا که خانه‌های سه‎خوابه در تهران بر اساس متراژ، منطقه، قیمت و سال ساخت بسیار متنوعند و انتخاب از میان این همه گزینه کار ساده‎ای نیست. به همین علت گروه تحقیق مجله دلتا مجموعه‌ای از خانه‌های سه‎خوابه را از سراسر تهران گزینش کرده‌اند تا شما با توجه به موقعیت مکانی و بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

برای انتخاب راحت‌تر شما، خانه‌ها را بر اساس منطقه، سال ساخت و قیمت مسکن دسته‎بندی کرده‌ و روی نقشه قرار داده‌ایم.

 

خانه‌های سه‎خوابه در تهران

 

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در همه عناوین

همچنین بخوانید

عوارض کمبود منیزیم در بدن

یکی از املاح مورد نیاز هر سلول از بدن ما، منیزیم است. منیزیم در بسیاری از غذاها به مقدار ف…