سفر به شهرهای همیشه بیدار جهان

۱۱
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
چه شهرهایی 24 ساعت شبانه روز بیدارند؟ سبک زندگی در این شهرهای شب زنده‌دار متفاوت است. همه چیز در آن‌ها به سرعت اتفاق می‌افتد.
شهرهای 24 ساعته

آیا می‌دانید شهرهای همیشه بیدار در کدام کشورها قرار دارند؟ در این شهرها مهمانی‌های شبانه، غذاخوری‌ها و دیگر اماکن تفریحی در هر لحظه ای از شبانه‌روز برقرارند. از این رو، شهرهای ۲۴ ساعته هرگز به خواب فرو نمی‌روند. با بخش گردشگری مجله دلتا همراه باشید.

 1. نیویورک، ایالات متحده آمریکا یکی از شهرهای ۲۴ ساعته جهان

شهر نیویورک مترادف شب زنده‌داری بی‌‎حد و حصر است. عجیب و غریب‌ترین پارتی‌های جهان را در این شهر شاهد خواهید بود. نیویورک هرگز به خواب نمی‌رود و اگر نیمه‌های شب، هوس پیاده‌روی کنید، مطمئن باشید که به هیجان انگیزترین مهمانی‌های شبانه دعوت خواهید شد. خیابان‌های نورانی، کافه‌های شبانه روزی و بارهای زیرزمینی پر زرق و برق، نیویورک را در صدر لیست شهرهای ۲۴ ساعته جهان قرار می‌دهد.

نیویورک، ایالات متحده آمریکا یکی از شهرهای 24 ساعته جهان

 1. مونته ویدئو، اروگوئه

یک مهمانی ساحلی را تصور کنید. اما تا آخر شب صبر کنید. یکی از بهترین پارتی‌های عمرتان را در مونته ویدئو تجربه خواهید کرد. این شهر با سواحل پهناور و مناطق سرسبز به بهشت شکارچیان شب زنده‌دار تبدیل شده است.

مونته ویدئو، اروگوئه یکی از شهرهای 24 ساعته جهان

 1. مادرید، اسپانیا

انرژی این شهر که یکی از شهرهای ۲۴ ساعته جهان است، مُسری می‌باشد. به زبان ساده‌تر می‌توان گفت زمانی که کل جهان به خواب فرو می‌رود، مادرید تازه از خواب بیدار می‌شود. موسیقی‌های وجدآور تمام طول شب در کافه‌های ۲۴ ساعته آن برقرار است.

مادرید، اسپانیا یکی از شهرهای 24 ساعته جهان

 1. بیروت، لبنان از شهرهای ۲۴ ساعته جهان

بیروت، نیویورک خاورمیانه و پایتخت مهمانی آن محسوب می‌شود. در این شهر فرهنگ‌های متفاوتی به چشم می‌خورد و شب زنده‌ داری‌های پر جنب و جوشی در آن برقرار است.

بیروت، لبنان یکی از شهرهای 24 ساعته جهان

 1. پاریس، فرانسه

پاریس که یکی از شهرهای ۲۴ ساعته جهان به شمار می‌رود، شهر نور است و پس از تاریکی، به یکی از زیباترین چشم اندازهای جهان تبدیل می‌شود. روشنایی برج ایفل، چشم‌ها را خیره می‌کند و خیابان مقابل آن شاد و پر هیاهو به نظر می‌رسد.

پاریس، فرانسه یکی از شهرهای 24 ساعته جهان

 1. قاهره، مصر

زمانی که در قاهره هستید، زمان مثل برق و باد می‌گذرد. جذابیت ۲۴ ساعته شهر با سرگرمی‌های شبانه آن چند برابر می‌شود. هیچ چیز مثل نوشیدنی خوش‌عطر، نمی‌تواند حالتان را جا بیاورد.

قاهره، مصر یکی از شهرهای 24 ساعته جهان

 1. مغرب، مراکش

مراکش یک سرزمین فوق‌العاده است و آخر شب‌ها منفجر می‌شود. مراکش در روز بسیار پر جنب و جوش است اما شب‌ها رویایی می‌شود. آب و هوای این شهر برای یک نوشیدنی شامگاهی بسیار ایده‌آل است. مراکش یک سرزمین بی‌نظیر است که هرگز اجازه نمی‌دهد از حال خوشی که بر آن سوارید، پایین بیایید. میدان اصلی شهر، منزلگاه غذاخوری‌های بی‌شمار و پاتوق افراد شکمو است که نیمه شب به دنبال رستوران در خیابان‌ها چرخ می‌زنند.

مغرب، مراکش یکی از شهرهای 24 ساعته جهان

 1. بمبئی، هند

برخلاف دیگر نقاط جهان، بمبئی که یکی از شهرهای ۲۴ ساعته جهان است، شهری است که هر روز از خاکستر آتش شب قبل بر می‌خیزد و دوباره با تاریک شدن هوا، مهمانی واقعی در آن شروع می‌شود. کلاب‌های شبانه، استراحتگاه‌های جالب و رانندگی در کنار دریا، شب شما را می‌سازند. این مقصد مانند ساعتی است که هرگز از حرکت باز نمی‌ایستد.

بمبئی، هند یکی از شهرهای 24 ساعته جهان

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر با جاذبه‌های جهانگردی، “کوچک‌ترین بیابان جهان اینجاست!” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
 • پارک ملی مادیدی

  پارکی که انسان را فلج می‌کند!

  اغلب مردم دوست دارند که به دامان طبیعت رفته و از محیط پیرامون خود لذت ببرند. یکی از این مک…
 • دریاچه چملی گول

  جزیره متحرک در ایران

  اگر دوست دارید کمی هیجان را تجربه کنید، می‌توانید به هنگام نزدیکی جزیره چمنی به روی آن برو…
 • پل عشاق پاریس

  پلی که همه روی آن عاشق می‌شوند

  پل عشاق پاریس از بهترین مکان‌ها برای گذران اوقات فراغت در کنار معشوقتان است. از طرفی از رم…
بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

پارکی که انسان را فلج می‌کند!

اغلب مردم دوست دارند که به دامان طبیعت رفته و از محیط پیرامون خود لذت ببرند. یکی از این مک…