خانه گردشگری شهرهای ۲۴ ساعته جهان کجاست؟

شهرهای ۲۴ ساعته جهان کجاست؟

۱
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
چه شهرهایی 24 ساعت شبانه روز بیدارند؟
شهرهای 24 ساعته

شهرهای ۲۴ ساعته جهان را می‌شناسید؟

آیا می‌دانید شهرهای ۲۴ ساعته جهان در کدام کشورها قرار دارند؟ سبک زندگی در این شهرهای شب زنده‌دار متفاوت است. همه چیز در آن به سرعت اتفاق می‌افتد. در گوشه گوشه این شهرها پارتی‌های شبانه روزی، غذاخوری‌ها و دیگر اماکن خوشگذرانی در هر لحظه برقرار است. از این رو، شهرهای ۲۴ ساعته هرگز به خواب فرو نمی‌روند.  با بخش گردشگری مجله دلتا همراه باشید.

شبانه روزی

  1. نیویورک، ایالات متحده آمریکا یکی از شهرهای ۲۴ ساعته جهان

شهر نیویورک مترادف شب زنده داری بی‌‎حد و حصر است. عجیب و غریب‌ترین پارتی‌های جهان را در این شهر شاهد خواهید بود. نیویورک هرگز به خواب نمی‌رود و اگر نیمه‌های شب هوس پیاده‌روی کنید، مطمئن باشید که به هیجان انگیزترین مهمانی های شبانه دعوت خواهید شد. خیابان‌های نورانی، کافه‌های شبانه روزی و بارهای زیرزمینی پر زرق و برق، نیویورک را در صدر لیست شهرهای ۲۴ ساعته جهان قرار می‌دهد.

شهر 24 ساعته

  1. مونته ویدئو، اروگوئه (Montevideo, Uruguay)

یک مهمانی ساحلی را تصور کنید. اما تا آخر شب صبر کنید… هنوز که اتفاقی نیفتاده است. یکی از بهترین پارتی‌های عمرتان را در مونته ویدئو تجربه خواهید کرد. این شهر با سواحل پهناور و مناطق سرسبز به بهشت شکارچیان شب زنده‌دار تبدیل شده است.

شب زنده دار

  1. مادرید، اسپانیا (Madrid, Spain)

انرژی این شهر مُسری است. به زبان ساده‌تر می‌توان گفت زمانی که کل جهان به خواب فرو می‌رود، مادرید تازه از خواب بیدار می‌شود. موسیقی‌های وجدآور تمام طول شب در کافه‌ها و بارهای ۲۴ ساعته آن برقرار است.

اسپانیا

  1. بیروت، لبنان (Beirut, Lebanon)

بیروت، نیویورک خاورمیانه و پایتخت پارتی آن محسوب می‌شود. در این شهر فرهنگ‌های متفاوتی به چشم می‌خورد و شب زنده‌ داری‌های پر جنب و جوشی انجام می‌شود.

لبنان

  1. پاریس، فرانسه (Paris, France)

پاریس، شهر نور است و پس از تاریکی به یکی از زیباترین چشم اندازهای جهان تبدیل می‌شود. روشنایی برج ایفل چشم‌ها را خیره می‌کنند و خیابان مقابل آن شاد و پر هیاهو به نظر می‌رسد. ظاهر ظریف شهر و مردم فعال پاریس، در جهان، دومی ندارند.

فرانسه

  1. قاهره، مصر (Cairo, Egypt)

زمانی که در قاهره هستید، زمان مثل برق و باد می‌گذرد. جذابیت ۲۴ ساعته شهر با سرگرمی‌های شبانه آن چند برابر می‌شود. هیچ چیز مثل قلیان آخر شب یا نوشیدنی خوشمزه نمی‌تواند حالتان را جا بیاورد. شما می‌توانید در حالیکه قلیان می‌کشید از تماشای مردم محلی لذت ببرید.

مصر

  1. مغرب، مراکش (Marrakech, Morocco)

مراکش یک سرزمین فوق‌العاده است و آخر شب ها منفجر می‌شود. مراکش در روز بسیار پر جنب و جوش است اما شب‌ها رویایی می‌شود. آب و هوای این شهر برای یک نوشیدنی شامگاهی بسیار ایده‌آل است. مراکش یک سرزمین بی‌نظیر است که هرگز اجازه نمی‌دهد از حال خوشی که دارید پایین بیایید. میدان اصلی شهر منزلگاه غذاخوری‌های بی‌شمار و پاتوق افراد شکمو است که نیمه شب بدنبال رستوران در خیابان‌ها چرخ می‌زنند.

مراکش

  1. بمبئی، هند (Mumbai, India)

برخلاف دیگر نقاط جهان، بمبئی شهری است که هر روز از خاکستر آتش شب قبل بر می‌خیزد و دوباره با تاریک شدن هوا پارتی واقعی شروع می‌شود. کلاب های شبانه، استراحتگاه‌های جالب و رانندگی در کنار دریا، شب شما را می‌سازند. این مقصد مانند ساعتی است که هرگز از حرکت باز نمی‌ایستد. بمبئی یکی از بزرگترین شهرهای ۲۴ ساعته در هند به شمار می‌رود.

هند

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مطالب گردشگری “موزه‌های خنده‌دار دنیا‌” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

درباره شهر جهنمی آمریکا چه می‌دانید؟

در بخش شمالی شهرستان سامیت در ایالت اوهایو آمریکا روستایی قدیمی وجود دارد که به خاطر اتفاق…