۳ قدم آسان برای سشوارکردن مو

۱
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
برای صاف کردن موهای خود، هر بار به آرایشگاه و یا اتو مو نیاز پیدا می‌کنید؟ ما با سشوار به شما یاد می‌دهیم تا از این بابت، مستقل شوید!
سشوار زدن مو

سشوار کردن آسان مو

آیا شما هم می‌خواهید بدانید چگونه موهای صاف یا فرفری را سریع‌تر خشک و بهترین نتیجه را دریافت کنید؟ برخلاف تصور اکثریت، سشوار کردن مو چندان هم سخت نیست و فقط باید نکاتی را در نظر بگیرید. با بخش مد و زیبایی مجله دلتا همراه باشید.

سشوار

سشوار کردن موهای صاف

ابزار مناسب را بردارید:

سشوار مناسب:

سارا پوتمپا استایلیست نیویورکی می‌گوید: حداقل به دنبال ۱۸۰۰ وات و تنظیمات گرما و هوای متعدد باشید. گرمای متوسط ​​برای خشک کردن مو بهتر است. گرمای زیاد شکل موهای شما را دستکاری می‌کند و به آن شکل می‌دهد.

نازل یا سری سشوار:

از این کار صرف نظر نکنید. این یک ظاهر صاف را به دنبال خواهد داشت و از نزدیک شدن بیش از حد موها به گرما جلوگیری می‌کند.

برس گرد:

رشته‌های مو را جدا کنید، قسمت‌های انتهایی را بکشید یا با این ابزار موج ایجاد کنید. نکته صرفه‌جویی در زمان: هرچه سطح یک برس بزرگ‌‎تر باشد، زمان خشک شدن سریع‌تر می‌شود.

گیره مو:

این لایه‌ها را به صورت جداگانه و آسان مدیریت می‌کند و از آسیب‌های ناشی از چند بار سشوار کردن مو جلوگیری می‌کند.

سشوار زدن

محصولات خود را انتخاب کنید

موس

اگر می‌خواهید ضخامت به موهایتان ببخشید موس مو را روی رشته‌های نمناک مو بزنید.

کرم یا ماسک مو

برای صاف و نرم کردن موهای خشک یا آسیب دیده، قبل و بعد از مدل دادن به مو حتما از کرم یا ماسک موی مناسب موهایتان استفاده کنید.

اسپری مو

برای افزودن ماندگاری به مدلی که به موهایتان داده اید، از اسپری مو ضد رطوبت روی ریشه‌های تقریبا خشک و یا بعد از خشک شدن کامل استفاده کنید.

صاف کردن مو

موهای صاف، قدم اول: خشک کردن اولیه و بخش‌بندی کردن

  • بعد از خشک کردن موهای مرطوب، سشوار خود را روی حرارت متوسط ​​و سرعت هوای مناسب قرار دهید. موهای خود را تا ۸۰ درصد خشک کنید.
  • موهای بالای سر خود را جمع کنید و با کلیپس آن را نگه دارید. با استفاده از گرمای بیشتر، لایه‌های زیرین را با برس خشک کنید. برای کمک به صاف کردن مو و ایجاد درخشش، سر سشوار را به سمت پایین قرار دهید.

قدم دوم: خشک کردن لایه های بالای مو

  • کلیپس را برداشته و از آن برای نگه داشتن لایه‌های پایین و دور آن استفاده کنید. بپیچید و کلیپس بزنید مدل خرگوشی یا خیلی شل مدل دم اسبی نگه دارید تا ظاهری مرتب پیدا کنید.
  • بخش بالا را خشک کنید. برای اضافه کردن حجم، ریشه‌ها را هدف قرار داده سپس به سمت انتهای مو بیایید، با استفاده از برس گرد، موها را به سمت جلو و بیرون بکشید.

قدم سوم: شکل پایانی

  • کلیپس را بردارید. همه موها را به عقب بکشید. موهای خشک اطراف پیشانی را تقسیم کنید.
  • برای گرد کردن انتهای مو، آنها را با یک برس گرد بپیچانید، با حرارت زیاد سشوار و با هوای سرد تنظیم کنید. برای صاف کردن انتهای مو، برس را بکشید در حالی که خشک شدند هر وقت با هوای گرم کارتان به پایان رسید، از هوای سرد سشوار روی موها و از کرم ضد وز برای از بین بردن موهای وز شده یا اسپری مو استفاده کنید.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “بهترین و راحت‌ترین زیورآلات مو” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

با لباس مشکی جذاب‌ترین تیپ را بزنید

ما ایرانی‌ها معمولا به پوشیدن لباس‌های مشکی علاقه زیادی داریم و حداقل یک دست لباس مشکی توی…