پاپیون مردانه و روش‌های ست کردن آن

۱
5
زمان مطالعه: 3 دقیقه
از جمله اکسسوری‌های جذاب مردانه، پاپیون است که طرفداران بسیاری دارد.
پاپیون مردانه

ست کردن پاپیون مردانه

تعریف کلی پاپیون: نوار پارچه‌ای شکل که دو سمت آن به صورت متقارن و به شکل پروانه‌ای به دور یقه نصب می‌شود را پاپیون می‌نامند. که هم در لباس‌های آقایان و هم خانم‌ها، به کار می‌رود. در این مقاله، قصد داریم، در مورد انواع مختلف پاپیون مردانه صحبت کنیم. با بخش مد و زیبایی مجله دلتا همراه باشید.

پاپیون

انواع مختلف پاپیون

۱- پاپیون مدل پروانه‌ای

از رایج‌ترین و محبوب‌ترین مدل پاپیون را می‌توان به پاپیون مدل پروانه‌ای اشاره کرد.

دلیل محبوبیت زیاد و رایج بودن پاپیون پروانه‌ای این است که دارای سبک کلاسیک بوده و به هنگام ترکیب آن با لباس‌های رسمی؛ ظاهری بسیار شیک و مجلسی به ما می‌دهد.
ظاهر پروانه‌ای شکل این مدل پاپیون‌ها دلیل نامگذاری آن به مدل پاپیون پروانه‌ای است. افرادی که دارای اندام لاغری هستند، بهتر است از این مدل پاپیون برای لباس‌های رسمی خود استفاده نکنند. برای جذابیت بیشتر در تیپ و استایل افراد لاغر می‌توانند از مدل های کوچک‌تر و ظریف‌تر این مدل پاپیون برای خود انتخاب کنند.

استایل مردانه

۲- پاپیون بال خفاشی

تنها تفاوت مدل پاپیون بال خفاشی با پاپیون پروانه در کوتاه بودن ارتفاع پاپیون است. مدل این پاپیون مانند یک مستطیل مستقیم است که انتهایی صاف دارد.
مدل پاپیون بال خفاشی نسبتا از مدل پروانه‌ای آن کمی مرتب‌تر به نظر می‌رسد و جمع و جورتر نیز هشت.
توصیه ما به شما برای استفاده پاپیون بال خفاشی به افرادی‌ست که کمی صورت لاغرتر و کشیده‌تری دارند زیرا سبب تناسب متعادل بین صورت آن‌ها و پاپیون می‌شود. معمولا این نوع پاپیون‌ها  دارای پارچه‌های ساده براق و یا طرح‌ها و نقش و نگارهای ریز بکار رفته در پاپیون است.
مدل پاپیون پروانه‌ای نسبت به مدل پاپیون بال خفاشی؛ از محبوبیت بسیاری برخوردار است اما مدل بال خفاشی جای خود را در بین لباس‌های کلاسیک پیدا و طرفداران زیادی را برای خود جذب کرده است.

۳- پاپیون نقطه الماسی

دلیل نامگذاری این مدل پاپیون به پاپیون نقطه الماسی به شکل ظاهری مدل پاپیون برمی گردد؛ انتهای دو سر پاپیون به صورتی مانند نوک الماس تیز بوده و دارای زاویه است.
برای افرادی که دوست دارند تیپ خیره کننده و درخشانی داشته باشند، مدل پاپیون نقطه الماسی پیشنهاد می‌شود .
درست است که مدل پاپیون‌های نقطه الماسی مانند پاپیون‌های پروانه‌ای و بال خفاشی رایج نیست اما مدلی خاص و شیک به حساب می‌آید و افرادی با سلایق خاص از این مدل استفاده می‌کنند.
رایج‌ترین کاربرد استفاده از پاپیون نقطه الماسی در تیپ و استایل‌های غیر رسمی‌ست که اگر در مراسم‌های غیر رسمی و مهمانی‌های کوچک از این مدل پاپیون استفاده کنید، بهتر است.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “راهنمای انتخاب و خرید ساس بند مردانه” را مطالعه کنید.لباس مردانه

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “۱۰ مدل ست لباس مردانه تابستانی” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

با کمترین هزینه کابینت آشپزخانه را نو کنید

تغییر دکوراسیون آشپزخانه، یکی از دشوارترین تغییرات در خانه است. گاهی این موضوع باعث می‌شود…