بهترین و جذاب‌ترین زیورآلات مو

۲
4
زمان مطالعه: 3 دقیقه
چه موهای شما کوتاه باشد چه بلند، چه آن را رنگ کرده باشید و چه دست به ترکیب طبیعی آن نزده باشید، با زیورآلات، موی شما زیباتر دیده خواهد شد.
زیورآلات مو

اگر دنباله‌روی مد، فشن و افراد تاثیرگذار این حوزه در اینستاگرام باشید، حتما چند تایی از مدل‌های پر طرفدار آرایش موی امسال را دیده‌اید. ما فهرستی از بهترین مدل‌های زیورآلات مو را برای شما آماده کرده‌ایم. با بخش مد و زیبایی مجله دلتا همراه باشید.

مو

۱. گیره‌ سر تزئینی

امسال به جای گیره‌های مشکی و ساده، مدل‌های رنگی و تزئین‌ شده با مروارید، گل یا هر چیز خلاقانه و بانمک دیگری مد شده است.

حتی بهتر است این نوع زیورآلات مو را تکی هم به کار نبرید؛ چند گیره‌ بانمک و رنگی را کنار یکدیگر به موی خود بزنید و یک آرایش موی متفاوت و خاص داشته باشید.

  

۲. هدبند و تل بزرگ

هدبند و  تل پارچه‌ای بزرگ از پرطرفدارترین مدهای آرایش مو در سال ۲۰۲۰ است. استفاده از این نوع تل هم خیلی راحت است و هم شما را از درگیر شدن با آرایش موی پر دردسر و زمان ‌بر نجات می‌دهد.

تل‌های رنگی پارچه‌ای، منجوق‌دوزی شده، مروارید کاری شده، سنگ‌دار یا حتی ساده با یک پاپیون بزرگ، همان چیزی است که در روزهایی که موهای به هم ریخته دارید، به کارتان می‌آید.

هدبند

۳. پاپیون بزرگ

پاپیون‌های بزرگ را امسال در آرایش موی ستاره‌ها هم می‌توانید ببینید؛ چه کش‌های سر با پاپیون بزرگ و چه یک پارچه که به صورت پاپیونی پشت مو گره زده می‌شود.

این نوع زیورآلات مو ساده هستند و حتی خودتان هم درخانه می‌توانید آن‌ها را درست کنید. برای اینکه پاپیون شما کمی خاص و متفاوت‌تر باشد، می‌توانید روی آن چند مروارید هم بدوزید.

 

۴. کیلیپس کنار مو

گیره‌های قفل‌دار و کلیپس‌های کنار مو در سال ۲۰۲۰ از مدهای دهه‌های قبل بازگشته‌اند. حتی ممکن است وقتی که کوچک بوده‌اید چندتایی از آن‌ها را در وسایل قدیمی مادر خود دیده باشید.

در این مورد هم سراغ رنگ‌های جذاب یا طرح‌هایی مانند پلنگی بروید و اجازه دهید کلیپس، گوشه‌ موهای شما بدرخشد.

کیلیپس

۵. کش موی پارچه‌ای بزرگ

در دوره‌ای کش موی پارچه‌ای یک ضد مد محسوب می‌شد و فقط مخصوص بستن موها بعد از حمام یا  قبل از خواب بود. اما در سال ۲۰۲۰ این مدل‌های ساده و راحت به صورت رسمی به دنیای فشن بازگشته‌اند.

انواع کش موی پارچه‌ای بزرگ را خیلی راحت می‌توانید در استایل تابستانه به کار ببرید. این نوع کش‌ها خیلی راحت هستند. اگر می‌خواهید موهای خود را از پشت ببندید، بهترین گزینه برای آسیب نزدن به ریشه‌ مو و جلوگیری از کشیده شدن موها همین کش‌های پارچه‌ای بزرگ هستند.

البته این مدل کش‌های پارچه‌ای امسال یک کاربرد دیگر هم پیدا کرده‌اند؛ آن‌ها را می‌توانید به جای دستبند هم به کار ببرید!

تل

۶. مروارید

در هر کدام از مدل‌های کش، کلیپس، اکسسوری و زیورآلات مو که در بالا به آن اشاره شد، می‌توانید مدل‌هایی را پیدا کنید که با مروارید تزئین شده‌اند؛ این مدل‌ها شامل گیره‌ موی مروارید، تل مروارید دوزی، کلیپس مرواریدی و حتی کش موی مروارید کاری شده هستند. این زیورآلات را می‌توانید به‌راحتی در استایل روزمره‌ خود هم بکار ببرید.

مروارید

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی آموزش کاربردی بستن توربان با روسری را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

چگونه بدون هزینه شیک‌‌پوش باشیم؟

دلتان می‌خواهد یک خانم یا آقای خوش‌لباس و شیک‌پوش باشید اما بودجه زیادی برای خرید لباس ندا…