خانه مد و زیبایی روش مناسب پوشیدن کفش‌ جلو باز

روش مناسب پوشیدن کفش‌ جلو باز

۱
3
زمان مطالعه: 2 دقیقه
برای جلوگیری از سر خوردن پاهایتان و حرکت آن‌ها در صندل و کفش جلو باز راهکارهای خوبی داریم.
کفش‌ جلو باز

کفش جلو باز را چگونه بپوشیم

صندل‌ها و کفش‌های جلو باز، تنها برای نشان دادن انگشت‌های جلوی پاست، نه اینکه همه‌ پا از جلوی صندل بیرون بزند! پس هنگامی که انگشت‌های پایمان بیش از حد از صندل بیرون می‌زند باید چکار کنیم؟ دانستن اطلاعاتی درباره‌ی صندل‌ها به شما کمک می‌کند تا از لیز خوردن و لغزش پاهایتان در صندل‌ و کفش جلو باز جلوگیری کنید. با بخش مد و زیبایی مجله دلتا همراه باشید.

کفش زنانه

گام اول

برای جلوگیری از سر خوردن پاهایتان و حرکت آن‌ها در صندل و کفش جلو باز، یک کفی مناسب برای کفش خود تهیه کنید. چنین کفی‌هایی را، که معمولا به صورت بسته های ۲ یا ۴ تایی هم عرضه می‌شوند، می‌توانید از هر کفش فروشی یا کفاشی تهیه کنید.

لازم نیست نگران کنده شدن آنها باشید. معمولا این کفه‌ها به اندازه‌ی کافی چسبنده هستند و تا زمانی که خودتان اقدام به برداشتن این کفه‌ها نکنید سر جایشان خواهند ایستاد. کفی را جایی بچسبانید که دوست دارید برآمدگی توپی شکل کف پا در آنجا قرار گیرد. بدین صورت کفی کفش از لیز خوردن و از به سمت جلو حرکت کردن پاها جلوگیری می‌کند.

کفش پاشنه بلند

گام دوم

به یک کفش فروشی سر بزنید و بخواهید که اندازه‌ دقیق پایتان را بگیرد. شاید شما سایز دقیق خود را نمی‌دانید. شاید باور نکنید، اما تغییر سایز کفشتان در بزرگسالی هم به دلیل عوامل مختلف می‌تواند ادامه داشته باشد که این نکته مهمی در انتخاب کفش جلو باز است.

یکی از موسسات ملی سلامت، می‌گوید ایستادن طولانی مدت روی پا باعث ورم کردن پا و در نتیجه افزایش سایز کفش خواهد شد. همچنین تحقیقی در مجله‌ آمریکایی بهداشت فیزیکی و توانبخشی که در مارس ۲۰۱۳ چاپ شده است، نشان می‌دهد بارداری باعث ضعیف شدن قوس پا و تغییر در سایز آن می‌شود که احتمالا دائمی هم خواهد بود!

استایل زنانه

گام سوم

به عنوان آخرین راه، به سراغ یک کفش ساز بروید. اگر سایز کفشتان مناسب است، پس احتمالا ساختار کفش با پاهایتان همخوانی ندارد. کفش ساز، ساختار کفش را بررسی می‌کند و نواقص و مشکلات آن را اصلاح و بر طرف خواهد کرد.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر “انواع کفش ورزشی و کاربرد آن‌ها” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

خرید شال و روسری بهاره!

شکل و ظاهر پوشش در گذشته متفاوت بوده و مدل شال و روسری با گذر زمان تغییر کرده است. از این …