خرید ویلا در شمال ؛سرزمین سبز و رویایی

۷
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
استان مازندران موقعیت های خوبی را برای خرید ویلا در شمال فراهم کرده است.
خرید ویلا شمال

وسوسه خرید ویلا ، شمال را به منطقه‎ای جذاب برای همه ایرانیان تبدیل کرده است. شما هم می‎توانید این وسوسه و آرزو را با خرید  از  املاک دلتـا به حقیقتی شیرین مبدل کنید.

 با نزدیک شدن به فصل تعطیلات و خودنمایی تمام و کمال فصل بهار، وسوسه‎ی خرید ویلا دو چندان خواهد شد. مناطق شمالی کشور از گرگان گرفته تا آستارا همواره مقصدی خاطره انگیز برای گذراندن تعطیلات و سفرهای کوتاه مدت و بلند مدت ایرانیان بوده است. برای کسانی که دوست دارند از مواهب طبیعی همچون دشت، جنگل، دریا و کوه به شکلی همزمان و نزدیک به هم بهره ببرند، سفر به استان‎های گلستان، مازندران و گیلان تجربه‎ای فراموش نشدنی خواهد بود.

 ایران را سرزمین چهار فصل و هزار رنگ می‎نامند و در این میان شمال ایران به خاطر به هم پیوستن کوه، دریا و جنگل ترکیبی متنوع از زیبایی‎های طبیعت را در خود جا داده است. از سویی عوامل دیگری همچون آب و هوای معتدل، وجود امکانات مناسب جاده‎ای، نزدیکی شهرها به یکدیگر، فرهنگ و آداب و رسوم غنی ساکنان این مناطق، صنایع دستی و غذاهای محلی فوق العاده باعث شده تا هر نقطه از خاک زرخیز کناره‎های دریای کاسپین و دامنه‎های شمالی البرز یک «بهشت کوچک» باشد.

خرید ویلا در شمال

 طبیعت زیبای استان مازندران در هر فصلی از سال زیبایی‎های خاص خود را دارد، اما بهار فصل دیگری است و حکایتی دیگر. پیاده روی در دل جنگل‎های انبوه و باران زده، هوایی معتدل با رگبارهای گاه و بیگاه، دریایی که گاه آرام و چشم نواز است و گاه مواج و خشمگین و سبزی دل انگیز درختان و گل‎هایی که از ستیغ کوه تا کنار جاده را پوشانده‎اند، این زیبایی را دو چندان می‎کند.

اما شیرینی این تجربه زمانی بیشتری می‎شود که با داشتن ویلا در شمال از لحاظ اسکان در مکانی با امکانات مناسب، آسوده خاطر باشیم. این موضوع به ویژه درباره‎ی کسانی که در تعطیلات آخر هفته و مناسبتی قصد سفر به استان‎های شمالی را دارند، بیشتر به چشم می‎آید. در این میان اگر این سفرها همراه با خانواده و یا با تعداد زیادی از دوستان و آشنایان باشد، با خرید ویلا در شمال به مقصدی همیشگی  و در عین حال شاد و دلپذیر تبدیل خواهد شد.

 به جرات می‎توان گفت که در سال‎های اخیر احداث و خرید ویلا، شمال را به بهشت ویلاسازان بدل کرده است.اما شناخت مکان‎های مناسب، نوع سازه و معماری، نزدیکی به دیدنی‎های طبیعی، دسترسی ویلا به امکانات مورد نیاز، امنیت و وضعیت فرهنگی منطقه و… عوامل مهمی است که می‎بایست در فرایند خرید ویلا در شمال آنها را مورد توجه قرار داد.

ویلای ارزان در شمال

 

 برای بسیاری از مردم خرید ویلای ارزان در شمال آرزویی دست نیافتنی به نظر می‎رسد. آنها این امتیاز را ویژه‎ی اقشار خاصی از جامعه می‎پندارند و با پذیرفتن این موضوع، تلاش چندانی برای تغییر وضعیت خود ندارند. شاید بسیاری از شما هم این امکان را نه گزینه‎ای در دسترس، که آرزویی محال و نزدیک به غیر ممکن بپندارید. اما اگر از گزینه‎های مناسب ویلای فروشی در شمال آگاه باشید، می‎توانید با قیمتی مناسب، داشتن ویلا در شمال را با همه مزیت‎هایش تجربه کنید.

رهایی از هیاهوی شهر و استراحت در محیطی آرام و دور از آلودگی در کنار خانواده و دوستان آرامشی را برای شما به ارمغان می‎آورد که قابل وصف نیست. آرامش مهم‎ترین عنصری است که با خرید ویلا، شمال را به خاطره‎ای فراموش نشدنی برای افراد و خانواده‎ها تبدیل می‎کند.

 اگر شما هم برای داشتن تعطیلاتی شاد و توام با آرامش، سفر به استان‎های زیبای شمالی را انتخاب کرده و قصد دارید با خرید ویلا شمال را مقصد همیشگی سفرهای کوتاه مدت خود قرار دهید، با وب سایت ملـکی دلـتا همراه باشید. نگاهی به این سازه‎های زیبا و امکانات پرشمار آن، به شما در خرید ویلای ارزان در شمال، آن هم با کیفیتی قابل دفاع، کمک خواهد کرد.

برخی از موقعیت های خرید ویلا در استان مازندران:

سارى، جاده دریا، کیلومتر ۴
مساحت بنا: ۳۰۰ متر مساحت زمین: ۳۰۰ متر۳ اتاقنوسازمشاهده جزئیات ملک
ساری، نور ، چمستان
مساحت بنا: ۱۳۵ متر مساحت زمین: ۲۳۰ متر۳ اتاقنوسازمشاهده جزئیات ملک
دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

این گیاهان در تاریک‌ترین گوشه‌ خانه رشد می‌کنند

گیاهان آپارتمانی نیز مانند انسان‌ها با تغییرات سازگار هستند. آیا می‌دانستید که بعضی گیاهان…