فرمول ترکیب رنگ موی نسکافه ای

۴
6
زمان مطالعه: 3 دقیقه
رنگ موی نسکافه ای یکی از محبوب‌ترین رنگ‌هایی است که مورد پسند بانوان ایرانی است.
رنگ موی نسکافه ای

رنگ موی نسکافه ای

رنگ کردن مو یکی از کارهایی است که برای افزایش جذابیت و تنوع در ظاهر، بیش‌تر افراد به آن رو می‌آورند. در این مطلب مجله دلتا به شما آموزش می‌دهیم چگونه موی خود را به رنگ نسکافه ای درآورید. رنگ نسکافه ای هم‌خانواده قهوه‌ای و از رنگ‌های گرم به شمار می‌رود و از محبوب‌ترین رنگ‌های بانوان ایرانی است. این رنگ کمی از قهوه‌ای روشن‌تر و مایل به رنگ دودی یا کاراملی است. قبل از اینکه موی خود را رنگ کنید مطمئن شوید با تناژ پوست شما هماهنگی دارد و به اصطلاح به پوست شما می‌آید. رنگ مویِ نسکافه ای مناسب افرادی با پوست روشن و کمی سبزه است.

انواع رنگ مو

فرمول ترکیب رنگ نسکافه ای

نسکافه‌ ای دارای درجه‌بندی متفاوتی از روشن تا تیره است. در این مقاله به شما می‌گوییم چگونه موی خود را به این رنگ درآورید. برای دستیابی به رنگ نسکافه ای از فرمول زیر پیروی کنید:

  • ۵۰ میلی لیتر رنگ موی کاراملی روشن
  • ۵۰ میلی لیتر رنگ موی بلوند – شکلاتی
  • ۱۸۰ میلی لیتر اکسیدان شماره یک
  • ۵ سانتی متر واریاسیون نقره ای
  • پودر دکلره – اکسیدان ۱۲ درصد

رنگ موی نسکافه ای

برای  اینکه رنگ مو نسکافه ای به خوبی ساقه‌های مو را پوشش بدهد و جلوه جذابی داشته باشد، باید رنگ موی خود را با دکلره کردن آن به پایه ۸ برسانید. مواد را داخل ظرف پلاستیکی با هم ترکیب و از پایین ساقه‌های مو شروع و تمام بخش‌های سر را با آن آغشته کنید. در مرحله آخر مواد را به ریشه مو نیز بزنید.

بعد  از رنگ کردن مو، آن را با آب خنک بشویید تا رطوبت کافی در ساقه‌ها حفظ شود و آسیبی به آن وارد نشود. با یک نرم کننده مناسب یا ماسک مو آن را تقویت کنید.

اگر موی ضعیف و نازکی دارید و نمی‌خواهید آن را دکلره کنید، در این‌جا روشی به شما می‌گوییم که بدون نیاز به بی‌رنگ کردن مو، بتوانید موی خود را به رنگ نسکافه ای درآورید.

کافی است یک پیمانه رنگ بلوند نسکافه ای را با یک سوم  بلوند طلایی خیلی روشن ترکیب و یک پنجم اکسیدان شماره دو را به مواد اضافه کنید. مواد را برای مدت ۲۰ دقیقه روی ساقه مو نگه دارید، سپس ریشه‌ها را رنگ کنید. بعد از چند دقیقه ساقه‌های مو را نگاه بیاندازید تا از رنگ گرفتن آن مطمئن شوید.

جدیدترین رنگ مو 2020

اگر به رنگ‌های روشن علاقه دارید، رنگ چشم شما عسلی یا قهوه‌ای روشن است و می‌خواهید چهره‌تان بازتر به نظر برسد، نسکافه ای روشن به شما پیشنهاد می‌شود.

در این مطلب چند فرمول ترکیب رنگ مو به شما پیشنهاد دادیم تا با توجه به رنگ پایه موی خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید و به رنگ مورد نظر خود دست یابید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

بهترین تقویت‌کننده‌های ناخن که برای شما معجزه می‌کند

یکی از علل شایع آسیب به ناخن خشک شدن بافت ناخن و اطراف آن است که باید با تامین رطوبت مورد …