محله گردی

قیمت خانه ۶۰ متری در تهران چند است؟

۹
9
زمان مطالعه: 2 دقیقه
برای دریافت اطلاعات درباره قیمت خرید خانه 60 متری در تهران این گزارش را تا انتها بخوانید.
خانه 60 متری در تهران

با توجه به اوضاع بازار مسکن و شرایط نابه‌سامان خرید و فروش ملک، خرید خانه های وام دار، آپارتمان های ارزان یا خانه‌هایی که در حدود قدرت خرید مردم باشند، طرفداران بسیار زیادی دارند.

امروزه خرید خانه خیلی سخت‌تر از ماه های پیش شده، مخصوصاً در شهر بزرگی مانند تهران که قیمت های موجود به یک باره تغییر می‌کند و هر روز شاهد قیمت گذاری‌های جدید و سلیقه‌ای در بازار املاک این شهر هستیم.

اما ما در این گزارش قصد داریم بر اساس این دغدغه مهم، شما را با خانه‌های زیر ۶۰ متر و خانه ۶۰ متری در تهران که در سراسر مناطق پایتخت موجود است آشنا کنیم تا شاید با کسب این اطلاعات و آگاهی‌های به روز بتوانید قیمت‌های موجود را با بودجه‌ی خانواده‌ی خود تطبیق داده و خرید موفقیت آمیزی را تجربه کنید.

اگر تعداد اعضای خانواده شما کم است یا می‌توانید در یک واحد آپارتمانی ۶۰ متری زندگی کنید اولین پیشنهاد ما به شما یک خانه ۶۰ متری در تهران با ۱۲ سال ساخت است که در محله دروازه شمیران واقع شده است.

این خانه‌ی نقلی اما خوش ساخت دارای یک عدد اتاق خواب بوده و در طبقه اول ساختمان نامبرده واقع شده است.

این خانه دارای یک انباری بزرگ است پس چنانچه لوازم و وسیله‌های زیادی دارید نگران نباشید زیرا این فضای موجود می‌تواند بخش اعظمی از وسایل غیر کاربردی شما را در خود جا دهد.

اما اگر از قیمت آن بپرسید باید بگوییم که می‌توانید با در دست داشتن ۶۳۰ میلیون تومان صاحب این خانه‌ی زیبا شوید.

مورد دوم مربوط به ملکی با مساحت ۵۸ متر است که در محله بهار شمالی و در خیابان علمداری واقع شده است. این بنا نیز دارای یک اتاق خواب، پارکینگ، آسانسور و انباری است و حدود ۲ سال از ساخت آن می‌گذرد. گفتنی است برای خرید چنین خانه‌ای باید ۹۸۶ میلیون تومان پول نقد داشته باشید.

این خانه دارای امکانات دیگری است که از مهمترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • سرویس بهداشتی فرنگی
  • کفپوش سرامیک
  • کابینت آشپزخانه MDF
  • پکیج
  • ریموت در
  •  پارکینگ

اما مورد آخری که می‌خواهیم به شما پیشنهاد دهیم خانه ۵۹ متری است که دارای ۲ اتاق خواب بوده و ۱۵ سال از ساخت آن می‌گذرد.

این آپارتمان در محدوده طالقانی و در خیابان سمیه واقع شده و همچون سایر موارد قبلی دارای پارکینگ، انباری و آسانسور است. قیمت این ملک نیز مبلغی در حدود ۸۷۰ میلیون تومان آگهی شده است.

برای مشاهده‌ی املاک بیشتر در ایـــنجـــا کلیک کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

نکاتی در رابطه با تمدید قرارداد اجاره در سال ۱۴۰۱

از آنجایی که قرارداد اجاره جزو قراردادهایی‌ است که روزانه تعداد زیادی از آن‌ها منعقد می‌شو…