خانه گزارش های ملکی اجاره خانه در ونک ؛ زندگی در محله ای مدرن

پیشنهاد دلتا

اجاره خانه در ونک ؛ زندگی در محله ای مدرن

۱۰
6
زمان مطالعه: 2 دقیقه
میدان ونک، یکی از میادین مهم و اصلی تهران است.
اجاره خانه در ونک

ونک، محله‌ای است که با ذکر نامش تصویر خیابانی وسیع با جوی‌های آب روان در ذهن مجسم می‌شود.

این خیابان قدیمی اصالتی به طول تاریخ دارد. محله‌ای که سالیان دور در قسمت شمال غربی تهران و در منطقه‌ای خوش آب و هوا بنا شد و توانست با زیبایی‌های کم نظیر خود در مدت زمان کمی طرفداران بسیاری پیدا کند.

جالب است بدانید که نام ونک متشکل از دو حرف است. «ون» به معنای درخت و «ک» که علامت کوچکی است و در تلفیق با یکدیگر معنی درخت کوچک را می‌سازند.

بنابر ذکر برخی از منابع محله ونک کنونی در مجاورت یکی از قریه‌های قدیمی تهران به نام دِه وَنَک که یکی از محله‌های قدیمی و سرسبز شمال تهران بوده‌؛ بنا شده‌ است. در دوره قاجار این ده و زمین‌ها و توتستان‌های آن از املاک خانواده‌ی میرزا حسن‌خان مستوفی‌الممالک بود. آرامگاه او نیز در مجموعه معروف به «باغ مستوفی» (محل فعلی دانشگاه الزهرا) در ده ونک قرار دارد. ده ونک از آبادی‌های منطقه ری باستان بوده ، در زمان ناصر الدین شاه از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده است.

اما امروزه دیگر کمتر اثری از اراضی خالی این منطقه به جا مانده است و به جای آن پهنه‌های عریض، برج‌ها و ساختمان‌های تجاری، اداری و مسکونی بی‌شماری با شیوه‌های مدرن معماری ساخته شده است.

ساختمان‌های مقاوم و متناسب با اصول شهرسازی که از هر نقطه آن که به شهر نگاه کنید، زیبایی‌های اطراف چشم‌تان را نوازش خواهد کرد. اما از تمام این محاسن و زیبایی‌ها که بگذریم، می‌رسیم به مبحث خاص و داغ این روزها که همان خرید و فروش یا اجاره خانه در ونک است.

این منطقه از تهران موقعیت‌های بسیار خوبی را برای رهن و اجاره آپاتمان در ونک به وجود آورده است.

محله ونک از مناطق مرفه‌نشین تهران است و به همین خاطر خانه‌های موجود در این محدوده به لحاظ قیمت اندکی با سایر مناطق متفاوت هستند. اما اگر شما نیز به دنبال اجاره خانه‌ای زیبا و متناسب با نیازهای خود در این محدوده می‌گردید، حتماً با این گزارش همراه باشید.

ما جدیدترین املاک موجود در این محله را برای اجاره خانه در ونک به شما معرفی خواهیم کرد.

ونک
۱۴۵ متر ۲ اتاق۲۰ سال ساخت طبقه ۶مشاهده جزئیات ملک
ونک
۱۴۰ متر ۲ اتاق۱۵ سال ساختطبقه ۸مشاهده جزئیات ملک
ونک، خدامی
۱۲۶ متر ۳ اتاق۱۷ سال ساخت طبقه ۲مشاهده جزئیات ملک
ونک۱۰۰ متر ۱ اتاق۱ سال ساخت طبقه ۲مشاهده جزئیات ملک
بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

طرز تهیه لازانیای بادمجان با ساده‌ترین روش

لازانیای بادمجان یکی از انواع غذا با بادمجان است که طعم بی‌نهایت خوبی دارد. این غذا را برا…