ثبت و جستجوی ملک
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا
خانه گزارش های ملکی آپارتمان نقلی در تهران کمیاب است!

آپارتمان نقلی در تهران کمیاب است!

۱۶
5
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بازار خرید آپارتمان نقلی در شب عید تحت تاثیر رونق نسبی بازار تا حدی بهبود پیدا کرده بود، اما بررسی‌های بازار در روزهای اخیر نشان می‌دهد که خریداران واحدهای ریز متراژ باید تلاش بیشتری برای پیدا کردن واحد متناسب انجام دهند.
آپارتمان نقلی
بازار نیمه‌تعطیل مسکن در فروردین ماه اگرچه شرایط جست‌وجوی ملک مناسب خرید را برای همه متقاضیان مسکن دشوار کرده اما یک گروه در این بازار با دشواری بیشتری برای یافتن آپارتمان موردنظر خود روبه‌رو هستند. خریداران آپارتمان‌‎های نقلی در تهران طی روزهای اخیر با معضل نبود این گونه واحدها دست به گریبانند.

به گزارش مجله دلتا به نقل از دنیای‌اقتصاد، متقاضیان آپارتمان‌های کوچک‌متراژ با مساحت تا ۶۰ مترمربع گروهی از جست‌وجوگران هستند که اگر اصرار به معامله در فروردین دارند، احتمالاً دشواری بیشتری برای یافتن ملک مناسب متحمل می‌شوند.

خریداران آپارتمان های نقلی تحت فشار آگهی های نامناسب

فقدان عرضه جدید در بازار آپارتمان‌های کوچک متراژ از شب عید تاکنون موضوعی است که مشاوران املاک نیز در توصیف وضعیت کنونی بازار مسکن به آن اذعان دارند. بخشی از فایل‌های عرضه شده در اسفند در همان بازار شب عید فروخته شد و اکنون متقاضیان این گروه متراژی که به طور عمده خانه‌اولی هستند، برای یافتن واحد مناسب باید بیشتر جست‌وجو کنند.

خرید آپارتمان نقلی

توصیه واسطه‌های ملکی این است که اگر خریداران با توجه به شرایط کنونی عرضه مسکن به خرید در فروردین اصرار دارند، منطقه مورد جست‌وجوی خود را وسیع‌تر کنند تا دایره انتخاب آن‎ها گسترده‌تر شود.

طبیعی است عده‌ای از خانه‌اولی‌ها که موعد دریافت تسهیلات صندوق یکم آن‎ها فرارسیده، در زمره همان گروهی هستند که به خرید زودتر آپارتمان‌های نقلی و کوچک متراژ اصرار دارند، چراکه از دست دادن زمان ،علاوه بر این‎که آن‎ها را از تورم ماهانه ملکی متاثر خواهد کرد، سبب می‌شود از بابت سپرده خود در حساب صفردرصدی بانک عامل بخش مسکن نیز متضرر شوند.

واسطه‌ها معتقدند: از آن‎جا که اردیبهشت ماه با ایام ماه رمضان همزمان می‌شود، احتمال رونق عرضه در ماه آینده نیز بعید است و از این‌رو تفاوت چندانی میان قصد خرید در فروردین و اردیبهشت قائل نیستند، از این رو خریداران واقعی باید از فرصت باقی‎مانده بهتر استفاده کنند.

برای دیدن مطالب مرتبط پیرامون با این خبر صفحه خبر و گزارش و اخبارمسکن  مجله دلتا را ببینید.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

۵ توصیه مهم برای خرید بلوز زنانه

یکی از روش‌هایی که به شما کمک می‌کند تا در خرید لباس تصمیم درستی بگیرید آن است که از خودتا…

پیشنهاد سردبیر

وبگردی

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر