پوست خود را با آب‌هویج بوتاکس کنید

۱۶
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بیشتر مردم برای اینکه صورت خود را جوان کنند بوتاکس می‌کنند و همان‌طوری که می‌دانیم بوتاکس عارضه‌های جبران‌ناپذیری برجای می‌گذارد؛ اما بهتر است بدانید که شما می‌توانید با میوه‌های خوشمزه پوستتان را بوتاکس کنید.
بوتاکس پوست با آب هویج

بوتاکس پوست با آب هویج راهکاری آسان و کم‌خطر است. همه ما دوست داریم که پوست جوان، شاداب و بدون کک‌ومک داشته باشیم. برای شادابی و جوان ماندن باید غذاهای پروتئین‌سازی پوست مانند کلاژن و الاستین مصرف کرد. این پروتئین‌ها، چین‌وچروک را از بین می‌برد و از افتادگی پوست پیشگیری می‌کند. همراه مجله اینترنتی دلتا باشید.

بوتاکس پوست با آب هویج

شما می‌توانید به جای انجام جراحی‌های زیبایی پرخرج و با عوارض جانبی خطرناک  از ماسک‌های خانگی کم خرج اما با اثرگذاری بالا برای حفظ زیبایی ظاهرتان و افزایش جذابیت آن استفاده کنید.

در اینجا به آموزش یک ماسک پوست خانگی بسیار مؤثر می‌پردازیم که می‌تواند باعث محکم‌شدن و حفظ قابلیت ارتجاعی پوست شود.

برای تهیه این ماسک به نشاسته ذرت و خامه ترش به میزان یک قاشق غذاخوری و مقداری آب‌هویج تازه نیاز است.

بوتاکس پوست با هویج

ابتدا حدود ۱۰۰ میلی‌لیتر آب را با نشاسته ذرت مخلوط کرده و بر روی حرارت ملایم گذاشته تا آب تبخیر شده، یک خمیر متراکم به دست بیاید، آنگاه پس از سردشدن آب‌هویج طبیعی و خامه ترش را به ترکیب اضافه کرده تا ماسک تکمیل شود. برای رفع مشکلات پوستی خود به مطلب برای هر مشکل پوستی شما یک راه‌حل داریم! + ویدیو مراجعه کنید.

قبل از استفاده از این ماسک ابتدا صورت را کاملاً شست‌وشو داده آنگاه با ماسک کل نواحی موردنظر پوست را پوشش داده برای حدود ۳۰ دقیقه صبر می‌کنیم، پس از گذشت این مدت‌زمان صورت را با آب گرم می‌شویید تا باقیمانده مواد ماسک از سطح پوست پاک شود.

این ماسک باید در یخچال و محیط خنک نگهداری شود و توصیه بر این است که برای به‌دست‌آوردن بهترین نتیجه حدود ۳  الی ۵ بار در هفته از آن استفاده شود.

در کنار استفاده از ماسک، مصرف میوه و سبزیجات تازه، ماساژ صورت، استفاده از کرم‌های ضدآفتاب، پرهیز از استعمال دخانیات و نداشتن استرس همگی در حفظ پوست زیبا و جوان مؤثر است.

بوتاکس پوست

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب با یک پرتقال ریزش موهایتان قطع می‌شود را بخوانید.
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

قبل از دکره کردن مو به این نکات توجه کنید

بلوند کردن مو یکی از روش‌های روشن نمودن موها است که در بین خانم‌ها طرف‌داران زیادی دارد. …