زمستان امسال بدرخشید

۴
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
پالتوها در مدل‌ها و رنگ‌های مختلفی وجود دارند. برای داشتن استایل جذاب و شیک در پاییز و زمستان باید بدانید پالتو را چگونه و با چه چیزهایی ست کنید.
ست‌ کردن پالتو با لباس

ست‌ کردن پالتو با لباس مناسب، استایل شما را زیبا می‌کند. پالتو یکی از ضروری‌ترین لباس‌ها برای فصول سرد سال است که نقش مهمی در گرم نگه‌داشتن ما در فصل زمستان دارد. اگر بدانید پالتوهای زمستانی چطور و با چه لباسی ست می‌شوند، می‌توانید در این فصل جذاب، استایلی زیبا و ظاهری متفاوت و شیک داشته باشید. همراه مجله اینترنتی دلتا باشید.

ست‌ کردن پالتو با لباس

پالتو را می‌توانید با انواع لباس‌ها ست کنید.

ست‌ کردن پالتو با شلوار

هنگام ست نمودن پالتو و شلوار باید به موقعیت خود توجه کنید و رنگ پالتو را در نظر بگیرید. می‌توانید پالتو خود را با شلوار جین و مشکی ست کنید؛ اما هنگام ست‌کردن با شلوار جین توجه کنید؛ زیرا پوشیدن شلوار جین در هر استایلی، به‌ویژه استایل زمستانه شامل پالتو، ظاهر شما را از حالت رسمی به کژوال یا نهایتاً نیمه‌رسمی تغییر خواهد داد. با ست‌کردن پالتو با یک شلوار چهارخانه نیز هنرتان را در ست‌کردن لباس به رخ بکشید.

می‌توانید پالتو را این‌گونه با شلوار ست کنید:

 • پالتو را با شلوار راسته و کتونی بپوشید.
 • پالتو را با مام استایل و ژیله و شومیز ست کنید.
 • پالتو را با جین و نیم‌بوت ست کنید.
 • پالتو را با شلوار اسکینی و نیم‌بوت بپوشید.
 • پالتو را با لگ چرمی و کتونی ست کنید.

ست‌ کردن پالتو با شلوار 

ست‌ کردن پالتو با دامن

سعی کنید برای ست‌کردن پالتو و دامن به مسئله قد توجه داشته باشید. مثلاً دامن مینی که تا روی زانو قرار می‌گیرد را با پالتوی بلند و یا قد متوسط ست کنید. دامن تا اواسط ساق پا را می‌توانید با هر سه پالتو یعنی قدکوتاه، متوسط و بلند ست کنید و دامن ماکسی بهتر است با پالتوی ماکسی یا میدی ست شود.

همچنین به جنس دامن و پالتو دقت کنید؛ مثلاً دامن پشمی‌تان را با یک شومیز سفید و پالتو مشکی هماهنگ کنید.

ست‌ کردن پالتو با دامن

ست‌ کردن پالتو با کیف و کفش

 • برای داشتن استایل زمستانی شیک و زیبا از کیف و کفش هماهنگ با طیف رنگی پالتوی خود استفاده کنید. می‌توانید از کیف و کفش همرنگ با پالتو استفاده نمایید؛ زیرا این انتخاب به کشیده‌تر دیده‌شدن قد شما و در کل بهتر بودن تیپ شما کمک می‌کند.
 • اگر قد بلندی دارید بهتر است از قانون کنتراست رنگ‌ها استفاده کنید و از تضاد رنگی بین پالتو و کفش استفاده کنید تا متناسب‌تر به نظر برسید.
 • برای داشتن یک استایل رسمی بوت بلند بپوشید؛ زیرا هر چه بوت شما بلندتر باشد، میزان رسمیت آن هم بیشتر است.
 • برای داشتن یک استایل کژوال سراغ نیم‌بوت یا آگ بروید.
 • همچنین می‌توانید پالتو را با کتونی بپوشید.
 • بوت و نیم‌بوت‌های پاشنه‌دار زنانه در مدل‌های مختلف سگک‌دار، ساده، بنددار به همراه کیف دوشی کوچک و زیبا که هم رنگ با بوت و پالتوی مشکی یا رنگ تیره طرح‌دار می‌تواند استایل مجلسی برای شما بسازد.
 • برای خاص‌تر شدن استایلتان می‌توانید از یک کفش با طرح پلنگی و یا چهارخانه استفاده کنید.

ست‌ کردن پالتو با شال و روسری

در انتخاب شال و روسری به موقعیت و جنس روسری یا شال توجه کنید. برای ایجاد یک استایل رسمی روسری‌های ساتن معمولی و کلاه‌های بافت مناسب هستند و برای داشتن استایلی نیمه‌رسمی روسری‌های قواره دار و شال‌ها مناسب هستند. اگر یقه پالتو شما ساده است خرید شال گردن بلند و حجیم را در برنامه‌تان قرار دهید تا پالتو را از سادگی دربیاورید. اما اگر یقه پالتوتان به‌اندازه کافی حجیم است، از شال‌گردن‌های باریک و نازک کمک بگیرید.

ست‌ کردن پالتو با شال و روسری 

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب کشیدن خط چشم با چسب + ویدیو را بخوانید.
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

موهایی براق، ابریشمی و سالم فقط با یک روغن

موهایی سالم با روغن آرگان برای شما مثل یک معجزه عمل می‌کند. روغن آرگان یک محصول همه‌کاره و…