با این ترفندها هرگز لوازم آرایشتان تمام نمی‌شود

۰
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
با دانستن ترفندهای استفاده از لوازم آرایش، تا آخرین قطره می‌توانید مدت طولانی‌تری از آن‌ها استفاده کنید و همچنین در هزینه صرفه‌جویی کنید.
استفاده کامل از لوازم آرایشی

استفاده کامل از لوازم آرایشی برای همه افراد بسیار مهم است. همه خانم‌ها عاشق زیبایی هستند و زیبایی و جذابیت برای آنان یک مسئله حیاتی است، به همین منظور دوست دارند که همیشه آراسته باشند و برای زیباتر شدن از وسایل آرایش و مراقبتی بسیاری استفاده می‌کنند. اگر از این دسته افراد هستید و زمان زیادی را برای انتخاب و خرید لوازم‌آرایش صرف می‌کنید، ممکن است برایتان پیش‌آمده باشد که در مواقع ضروری که زمان زیادی برای خرید ندارید، یکی از لوازم آرایشی محبوبتان به اتمام رسد. معمولاً در این مواقع با خود می‌گویید کاش باز هم از آن داشتم. در این زمان بهتر است راه حلی بیابید تا بتوانید تا قطره آخر از لوازم‌آرایشتان استفاده نمایید. همراه مجله اینترنتی دلتا باشید.

استفاده کامل از لوازم آرایشی

برای استفاده از وسایل آرایش مختلف خود تا انتها از روش‌های زیر استفاده کنید:

استفاده از ریمل خشک شده

استفاده کامل از لوازم آرایشی باعث می‌شود شما حتی از ریمل خشک شده خود نیز استفاده کنید. اگر ریمل شما در حال حاضر خشک شده است، آن را کمی در آب گرم بگذارید تا بتوانید از مواد باقی‌مانده روی دیواره داخلی ریملتان نیز استفاده کنید؛ زیرا با قراردادن ریمل مژه یا ابرو در یک لیوان آب گرم، مایع درون آن را شل می‌شود. اما اگر تاریخ انقضای ریملتان گذشته، از مصرف آن بپرهیزید.

استفاده از رژلب مایع تا انتها

اگر رژلب مایع شما به انتها رسیده است، می‌توانید حلقه پلاستیکی گردن لوله رژ را بیرون بیاورید تا بتوانید با درآوردن این حلقه از سرلوله، به مقداری از مایع رژ که زیر آن جمع شده است دسترسی یابید؛ زیرا حلقه خروجی لوله رژ مایع، محلی برای گرفتن رژ لب اضافی از روی برس است. این کار باعث استفاده کامل از لوازم آرایشی از جمله رژلب است.

استفاده از رژلب مایع تا انتها

احیای کرم‌پودر

اگر کرم‌پودر محبوب شما به انتها رسیده است و تنها مقدار اندکی از این کرم به دیواره‌های شیشه یا تیوپ آن چسبیده، کمی کرم مرطوب‌کننده صورت داخل آن بریزید و تکان دهید تا کرم مرطوب کننده رنگی بسازید و خیلی راحت از همه کرم‌پودر خود استفاده کنید.

استفاده از پنکیک خشک شده

اگر لایه رویی پنکیک و پودرهای فشرده شما سفت و خشک شده است، با کمک یک‌تکه چسب پهن می‌توانید از پنکیک خشک شده و بلااستفاده خود دوباره استفاده نمایید و بخش سفت شده رویی پودر را جدا کنید تا پنکیک شما مانند روز اول شود.

استفاده از رژلب مایع تا انتها

استفاده از لوازم‌آرایش تیوپی رو به اتمام

اگر محصول تیوپی آرایشی‌تان تمام شده است و شما وقت برای خرید دوباره آن ندارید و به بازار دسترسی ندارید، می‌توانید تیوب‌های پلاستیکی محصولات خود را با قیچی ببرید و باقی‌مانده محصول را در یک قوطی با درپوش محکم بریزید و استفاده کنید و با این کار استفاده کامل از لوازم آرایشی خود ببرید.

استفاده از رژ شکسته

اگر رژ لب شما شکسته و فکر می‌کنید که دیگر نمی‌شود از آن استفاده نمود و باید رژتان را دور بیندازید، در اشتباه هستید؛ زیرا شما با ترفندی می‌توانید رژ لب خود را احیا کنید. برای این کار هر دو قسمت رژ را از محل شکسته شده به شعله نزدیک کنید تا حرارت آن را کمی ذوب نماید، سپس این دو قسمت را قبل از سردشدن، به هم چسبانده و صاف کنید. اگر به پوستتان اهمیت می‌دهید، به مطلب با جوانه گندم جوان شوید + ویدیو مراجعه کنید.

استفاده از رژ شکسته

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید صاف کردن مو فقط با یک کش را بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

نکاتی مهم برای آرایش چشم گود

آرایش چشم گود به شما کمک می‌کند زیبایی خاصی را به چهره خود بدهید. چشمان گود به چشمانی گفته…