معرفی اکسسوری‌های بهار ۱۴۰۱

۳
9
زمان مطالعه: 2 دقیقه
هر سال اکسسوری‌ها، رنگ‌ها و استایل‌های خاصی به‌عنوان استایل‌ها و رنگ‌های برتر انتخاب می‌شوند و افراد زیادی از آن‌ها پیروی می‌کنند.
اکسسوری های بهار 1401

در بهار سال ۱۴۰۱ ترندهای زیبا و متفاوتی از اکسسوری را مشاهده خواهیم کرد. در این مطلب از مجله دلتا قصد داریم شما را با اکسسوری های بهار ۱۴۰۱ آشنا کنیم.

نکاتی در انتخاب اکسسوری های بهار ۱۴۰۱

انگشتر

انگشترها به‌ویژه زمانیکه ناخن‌های شما لاک دارند تاثیر زیادی بر استایل و زیبایی دست‌های شما دارند. یکی از اکسسوری های ترند امسال انگشترهای بزرگ و طلایی رنگ هستند. همچنین می‌توانید تعدادی از انگشترهای یکسان را در انگشت‌های مختلف خود بیندازید. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید، مطلب ست کردن مانتوهای رنگ روشن با شال و روسری را بخوانید.

اکسسوری های بهار 1401

گردنبند

در بهار امسال گردنبندهای زیاد و روی هم ترند شده‌اند. برای استفاده از این ترند کافی است تعدادی از گردنبندهای مورد علاقه خود را بدون نظم روی هم بیندازید. البته از گردنبندهای به‌هم چسبیده و چندتایی هم می‌توانید استفاده کنید.

گردنبند و دستبند کارتیری

این اکسسوری ها همانند پارسال ترند هستند. همچنین انداختن گوشواره‌های مختلف به‌صورت همزمان هم امسال طرفداران زیادی دارد.

اکسسوری‌های بزرگ از اکسسوری های بهار ۱۴۰۱

امسال استفاده از اکسسوری‌های بزرگ و گران ترند است. اگر به استایلیست‌های معروف توجه کنید به‌وضوح متوجه این موضوع خوهید شد.

گوشواره

همانطور که گفته شد امسال، سال اکسسوری‌های بزرگ است و گوشواره هم از این قاعده مستثنا نیست. برخلاف پارسال که گوشواره‌های میخی مورد استفاده بود، امسال از گوشواره‌های آویزان و بزرگ استفاده کنید.

کیف کوچک از اکسسوری های بهار ۱۴۰۱

کیف‌های کوچک و رنگ سال یکی دیگر از آیتم‌های زیبا و ترند در بهار امسال هستند. این کیف با موارد زیادی ست می‌شود و شما می‌توانید آن را با استایل‌های مختلف خود ست کنید.

اکسسوری های بهار 1401

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب ۵ عادت غلط که موهای شما را نازک‌تر می‌کند را بخوانید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

نکات مهم مراقبت از پوست در ایام نوروز

مراقبت از پوست در ایام نوروز را جدی بگیرید و در صدد انجام دادن آن برآیید. …