با این نکات ساده، مانند یک حرفه‌ای آرایش کنید!

۱۲
35
زمان مطالعه: 2 دقیقه
گاهی فکر می کنیم فقط ریمل زدن و کرم پودر زدن و برخی کارهای این چنینی آرایش کردن حساب می‌شود.
آرایش حرفه ای

بعضی از افراد تصور می‌کنند با استفاده از یک سری از لوازم آرایشی و با زدن ریمل، کرم پودر و غیره می‌توانند یک آرایش حرفه ای و مناسب صورت خود انجام دهند. اما با رعایت یک سری نکات آرایش حرفه ای که در این مطلب از مجله دلتا به آن‌ها می‌پردازیم شما می‌توانید آریشی بی‌نظیر داشته باشید.

نکات آرایش حرفه ای چیست؟

هیچ‌گاه از کرم پودر یا کانسیلر برای پایه زیرین آرایش پشت پلک چشم استفاده نکنید. بعد از مدتی که آرایش روی صورت شما باشد باعث چین خوردن می‌شود.

اگر می‌خواهید پوشش خفیف و کمی از کرم پودر داشته باشید از انگشت برای کرم زدن استفاده کنید اما اگر نیازمند پوشش زیاد بودید از قلم برای کرم زدن استفاده کنید.

در آرایش حرفه ای صورت از پنکک فقط برای نقاطی استفاده کنید که مستعد برق زدن هستند. که نقطه T صورت شما می‌شود. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید، مطلب چگونه جذاب‌ترین آرایش دخترانه را داشته باشیم؟ را بخوانید.

آرایش حرفه ای

اگر خواستید از پودر برنز کننده استفاده کنید آن را روی گردن و قفسه سینه خود هم بزنید که هیچ نقطه‌ای از شما دو رنگ متفاوت دیده نشود.

 

برای رژ گونه زدن با لب‌های بسته لبخند بزنید و بالای خطی که روی گونه ایجاد می‌شود را رژ گونه بزنید.

برای ریمل زدن از ریشه مژه‌ها شروع کنید و به آرامی به سمت بالا بکشید. هیچگاه ریمل را از وسط مژه‌ها شروع به ریمل زدن نکنید.

آرایش حرفه ای

هیچ وقت با مداد ابرو، ابروهای زاویه دار و مستطیلی برای خود نکشید و تنها از مداد ابرو برای شکل دادن به انتهای ابرو استفاده کنید. داخل ابرو را باید با سایه ابرو پر کنید.

در آرایش حرفه ای برای رژلب زدن از وسط لب شروع کنید و از وسط به دو طرف رژ بزنید.

در یک آرایش حرفه ای زمانی که آرایش چشم‌های تیره انجام می‌دهید رژگونه و رژ لب پررنگ استفاده نکنید. بالعکس نیز صادق است و زمانی که چشم‌های با آرایش ملایم دارید می‌توانید رژهای تیره را امتحان کنید.

اگر چشم‌های بزرگی ندارید به هیچ وجه از مداد سیاه چشم و سرمه برای داخل چشم‌ها استفاده نکنید.

آرایش حرفه ای

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب مدل موی مناسب برای خانم‌هایی که صورت لاغر دارن! را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

اشتباهات شستن صورت که پوست را نابود می‌کند

همچنین بخوانید: از بین بردن مشکلات پوستی، با این معجزه خانگی ۶ راز زیبایی برای جذاب‌تر شدن…